Головна
Світ
11:08, 20 Червня
Информатор UA

Интро

У Євросоюзі заморожено активи російських олігархів майже на понад 13 мільярдів євро. Їх загальна сума подвоїлася. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Deutsche Welle.  Зазначається, що російські олігархи втратили доступ до розкішних яхт, вертольотів, картин, нерухомості та інших активів на суму понад 12,5 млрд євро внаслідок санкцій ЄС. "Сума заморожених активів олігархів майже подвоїлася з 6,7 млрд євро у квітні до понад 12,5 млрд євро", - заявив офіційний представник Єврокомісії з питань юстиції Крістіан Віганд. Таке різке збільшення заморожених активів він пов'язує з тим, що за останні тижні було знайдено та заблоковано багато об'єктів, що належать російським олігархам, — особливо у Німеччині. Нагадаємо, російські олігархи пропонують віддати частину своїх активів на відновлення України, щоб відкупитись від санкцій. Крім того, майже половина мільйонерів через війну може виїхати з України до кінця року.  Також Інформатор писав, що російські бізнесмени обходять санкції Євросоюзу, які забороняють польоти в небі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

ЄС заморозив активи російських олігархів майже на 13 млрд євро

Читать на русском

Вони втратили доступ до розкішних яхт, вертольотів, картин, нерухомості та інших активів

Читать на русском
ЄС заморозив активи російських олігархів майже на 13 млрд євро

Вони втратили доступ до розкішних яхт, вертольотів, картин, нерухомості та інших активів

У Євросоюзі заморожено активи російських олігархів майже на понад 13 мільярдів євро. Їх загальна сума подвоїлася.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Deutsche Welle

Зазначається, що російські олігархи втратили доступ до розкішних яхт, вертольотів, картин, нерухомості та інших активів на суму понад 12,5 млрд євро внаслідок санкцій ЄС.

"Сума заморожених активів олігархів майже подвоїлася з 6,7 млрд євро у квітні до понад 12,5 млрд євро", - заявив офіційний представник Єврокомісії з питань юстиції Крістіан Віганд.

Таке різке збільшення заморожених активів він пов'язує з тим, що за останні тижні було знайдено та заблоковано багато об'єктів, що належать російським олігархам, — особливо у Німеччині.

Нагадаємо, російські олігархи пропонують віддати частину своїх активів на відновлення України, щоб відкупитись від санкцій. Крім того, майже половина мільйонерів через війну може виїхати з України до кінця року. 

Також Інформатор писав, що російські бізнесмени обходять санкції Євросоюзу, які забороняють польоти в небі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.