Головна
Бізнес
10:29, 15 Червня
Информатор UA

Интро

Україну до кінця року можуть покинути близько 2,8 тисячі мільйонерів це 42% усіх громадян, чиї статки перевищують один мільйон доларів. Зросії, у свою чергу, можуть виїхати понад 15 тисяч мільйонерів (15%). Про це йдеться удослідженні компаніїPartners, яка відстежує міграцію, передає Інформатор. Аналітики зазначили, що вторгнення росії в Україну викличе різкий відтік заможних людей: Україна зазнає найбільшої втрати мільйонерів у відсотковому співвідношенні до свого населення 42%. На думку аналітиків, до першої десятки країн з точки зору припливу заможних громадян увійдуть ОАЕ, Австралія, Сінгапур, Ізраїль, Швейцарія, США, Португалія, Греція, Канада та Нова Зеландія. Окрім того, очікується, що велика кількість мільйонерів переїде до Мальти, Маврикію та Монако.У звіті наголошується, що США та Британія втрачають свою привабливість для багатих людей, а ОАЕ, навпаки, стане місцем №1 для емігрантів-мільйонерів. Топ-десять країн, у яких прогнозується найвищий відтік мільйонерів, виглядає так: росія, Китай, Індія, Гонконг, Україна, Бразилія, Велика Британія, Мексика, Саудівська Аравія та Індонезія. "Прогноз на 2022 рік відображає вкрай нестабільну ситуацію у всьому світі.Очікується, що до кінця року 88 тисяч мільйонерів переїдуть до нових країн, що на 22 тисячі менше, ніж у 2019 році. Наступного року прогнозуються найбільші за всю історію міграційні потоки мільйонерів 125 тисяч людей", заявив генеральний директор HenleyPartners Юрг Штеффен. Нагадаємо, російські бізнесмени обходять санкції Євросоюзу, які забороняють польоти в небі. Крім того,запровадила санкції проти путіна та російських чиновників. Такожписав, хтофінансує війну проти України, купуючи російські енергоресурси. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Майже половина мільйонерів через війну може виїхати з України до кінця року – дослідження

Читать на русском
Майже половина мільйонерів через війну може виїхати з України до кінця року – дослідження

Цей процес спричинений війною, яку розпочала росія проти України

Україну до кінця року можуть покинути близько 2,8 тисячі мільйонерів – це 42% усіх громадян, чиї статки перевищують один мільйон доларів. З росії, у свою чергу, можуть виїхати понад 15 тисяч мільйонерів (15%).

Про це йдеться у дослідженні компанії Henley&Partners, яка відстежує міграцію, передає Інформатор.

Аналітики зазначили, що вторгнення росії в Україну викличе різкий відтік заможних людей: Україна зазнає найбільшої втрати мільйонерів у відсотковому співвідношенні до свого населення – 42%.

На думку аналітиків, до першої десятки країн з точки зору припливу заможних громадян увійдуть ОАЕ, Австралія, Сінгапур, Ізраїль, Швейцарія, США, Португалія, Греція, Канада та Нова Зеландія. Окрім того, очікується, що велика кількість мільйонерів переїде до Мальти, Маврикію та Монако. У звіті наголошується, що США та Британія втрачають свою привабливість для багатих людей, а ОАЕ, навпаки, стане місцем №1 для емігрантів-мільйонерів.

Топ-десять країн, у яких прогнозується найвищий відтік мільйонерів, виглядає так: росія, Китай, Індія, Гонконг, Україна, Бразилія, Велика Британія, Мексика, Саудівська Аравія та Індонезія.

"Прогноз на 2022 рік відображає вкрай нестабільну ситуацію у всьому світі. Очікується, що до кінця року 88 тисяч мільйонерів переїдуть до нових країн, що на 22 тисячі менше, ніж у 2019 році. Наступного року прогнозуються найбільші за всю історію міграційні потоки мільйонерів — 125 тисяч людей", – заявив генеральний директор Henley&Partners Юрг Штеффен.

Нагадаємо, російські бізнесмени обходять санкції Євросоюзу, які забороняють польоти в небі. Крім того, Україна запровадила санкції проти путіна та російських чиновників

Також Інформатор писав, хто фінансує війну проти України, купуючи російські енергоресурси

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.