“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Українці можуть скористатися всіма можливостями розмовного бота українською мовою та оптимізувати свій час
В Україні відтепер доступний чат-бот Google Bard на основі штучного інтелекту. Він допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання. Це означає, що вам не потрібно витрачати час на пошук інформації вручну.
Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України. Поговорити з Bard можна за посиланням.
"Google Bard тепер українською. Чатбот допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання. Користувач формулює запит, а Bard збирає найбільш відповідну інформацію з інтернету. Це означає, що вам не потрібно витрачати час на пошук інформації вручну — Bard зробить усе сам", - розповіли у Мінцифри.
До того ж вийшли корисні оновлення:
"Штучний інтелект — це тренд, який необхідно опанувати кожному. Він уже став частиною нашого життя, тому потрібно знати його можливості. Розуміти, які завдання можна делегувати ШІ та як автоматизувати певні процеси. Можна ігнорувати штучний інтелект або боятися його. Але краще в ньому розібратися, щоб стати професійнішим та успішнішим", - сказав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Україна - одна з лідерів Східної Європи за рівнем впровадження технологій штучного інтелекту в корпоративному секторі. Державна політика в цій сфері уже також започатковується. У грудні 2020 року Кабінет міністрів України затвердив концепцію розвитку штучного інтелекту (розпорядження КМУ 02.12.2020 № 1556-р).
У 2020 році Україна посідала 57 місце серед 172 країн за індексом готовності уряду до впровадження штучного інтелекту (Government AI Readiness Index). Найвищу оцінку Україна отримала за доступність та репрезентативність даних, що є результатом успішного впровадження політики відкритих даних протягом останніх 5 років. Алгоритми штучного інтелекту використовуються в Україні для роботи з відкритими даними судового реєстру, моніторингу стану довкілля та виявлення ризиків у публічних закупівлях.
Раніше ми писали, що у "Дію" впровадять штучний інтелект ChatGPT. Також читайте, чи зможе ChatGPT замінити українського чиновника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.