У "Дію" впровадять штучний інтелект ChatGPT

Чат-бот аналізуватиме запити, з якими регулярно звертаються громадяни України

ChatGPT
"Дія" працюватиме з ChatGPT

В Україні тестують можливості чат-бота ChatGPT для його подальшої інтеграції у "Дії". Він зможе давати відповіді на запитання користувачів сервісу. Процес впровадження ведеться разом з компанією Microsoft. 

Про це міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів Forbes. За його словами, вже обговорюється впровадження чатбота в роботу контакт-центру Мінцифри. Надалі планується впровадження ChatGPT для аналізу тих послуг, за якими звертаються громадяни України, щоб додавати їх в електронні сервіси держави.

"Ми хочемо навчити штучний інтелект швидко давати відповідь з приводу отримання держпослуг та роботи держави", — наголосив Федоров.

Крім того, чат-бот доступний на таких платформах, як Duolingo, Stripe та Khan Academy, і з часом планується інтеграція з іншими платформами. "Дія" може стати однією з них. 

OpenAI розблокувала ChatGPT для України

14 березня компанія OpenAI презентувала нову версію штучного інтелекту – GPT-4. Наприкінці листопада 2022 року OpenAI – американська лабораторія ШІ, серед співвласників якої Ілон Маск – представила свою розробку ChatGPT на базі просунутої нейромережевої моделі GPT-3.5. Мовна модель на базі ШІ може відповідати на запитання, допомагати зі складанням листів, есе та написанням коду. Уже за тиждень ChatGPT мав понад 1 мільйон користувачів. Нещодавно OpenAI розблокувала доступ до ChatGPT в Україні. Про це Федоров повідомив 18 лютого. Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням — офіційні листи, дзвінки та зустріч з керівництвом.

"Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях України. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди. Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян", - сказав Федоров. 

Він подякував компанії OpenAI за правильне та цілком логічне рішення. Федоров наголосив, що країна, яка бореться за свободу та прогрес, точно має право на доступ до революційних технологій.

Раніше ми писали, що міністра Малюську вразив текст законопроєкту від chatGPT про легалізацію проституції в Україні. Також читайте, що каже ChatGPT про війну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube