«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
В інтернатах перебуває 4 тисячі дітей
В Україні за три роки реформи в інтернатах стало на 9 тисяч менше дітей. За цей час кількість дітей, які отримують інклюзивну освіту, збільшилася з 7 до понад 30 тисяч.
Про це заявив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулєба в ефірі «Громадського Радіо»,- передає Інформатор .
«Сьогодні в інтернатах знаходяться 4 тисячі (а це 4% дітей), які потребують родинного влаштування.Як правило, всі думають, що це в інтернатах діти-сироти. Ні, це батьківські діти. Це обов'язок батьків - виховувати і утримувати дитину, а держава повинна в цьому допомагати. Кабмін пропонує відмовитися від своєї функції з підтримки і допомоги сім'ям. Їх позиція - ось якщо треба, ось інтернат є, влаштовуйте дитину туди і нехай вона там живе», - заявив Кулєба.
Дитячий омбудсмен зазначив, що 100 тисяч дітей відвідують інтернати, більшість з них там живе. Трохи менше половини дітей щодня повертаються додому. Суть реформи, за його словами, в тому, щоб інші діти так само могли повертатися додому.
«Я думаю, головне гальмо реформи зараз - в мізках тих людей, які починають виступати проти цієї реформи. Думаю, вони не мають досвіду і не бачили, як ця реформа відбувалася в інших країнах. Потрібно приділити 100% уваги не так на те, закрити заклад чи ні, а те, які послуги розвинути для того, щоб дитина могла жити в родині», - резюмував Кулєба.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні хочуть зупинити реформу інтернатів.Крім того, в Україні опікунам підвищили допомогу на дітей.
Також Інформатор писав, в Харківській області на карантин закрили психоневрологічний інтернат .