В Україні з'явився віртуальний музей російської агресії. Як це працює та навіщо

Поки що на сайті є інформація про злочини лише в Криму

В Україні з'явився віртуальний музей російської агресії. Як це працює та навіщо

Онлайн-платформа Віртуальний музей російської агресії зібрала в собі задокументовану інформацію про вторгнення РФ на територію України та злочини окупаційної адміністрації проти України та українців.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт музею. 

Віртуальний музей російської агресії містить факти про порушення територіальної цілісної України в Криму. На сайті вже можна довідатись деталі 20 кейсів, що сталися під час окупації півострова.

Що “експонується” в музеї?

Нині на платформі можна ознайомитись з доказами зникнення і викрадення людей, екологічні, воєнні та інші злочини, які скоювала РФ за період з 2014-го року. На сайті зібрали документальні факти, разом з фото- та відео- доказами, публікації незалежних медіа, усні свідчення, особові та судові справи. 

Міністр культури Олександр Ткаченко анонсував у своєму Телеграм-каналі, що надалі на платформі з’являться докази щодо окупації Донбасу. 

Навіщо потрібен цей ресурс?

Віртуальний музей — це частина боротьби за здоровий інформаційний простір України. Та об’єктивна репрезентація російсько-української війни у світовому інформаційному полі. Інформація з ресурсу буде корисною і для іноземних журналістів як надійне джерело для висвітлення теми. Доступна англомовна версія. Фактично, Віртуальний музей російської агресії може допомогти при зборі в частині доказової бази щодо анексії Криму. 

Команда музею наголошує:

“Ми віримо, що збереження пам’яті про ці події є запорукою відновлення справедливості, подолання наслідків агресії та встановлення тривкого миру у Східній Європі”.

Нагадуємо, раніше Інформатор розповідав про особливості пропагандистського шкільного навчання в окупованому Криму — дітей навчають поводитись зі зброєю

Крім того, Також Інформатор писав, що Україна поскаржилася в Гаагу на окупантів, які в Криму вчать воювати дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube