У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Система тестування точно та швидко визначить рівень володіння англійською мовою, кількість спроб – необмежена
В Україні з'явилась Національна онлайн-платформа для вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою. Вона безплатна та доступна цілодобово всім українцям. Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.
«Наше завдання полягає в тому, щоб організувати системне навчання перш за все вчителів та учнів з першого класу в загальноосвітніх закладах по всій країні, а згодом і в інших закладах освіти для всіх учасників освітнього процесу», – розповів про платформу директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олег Єресько.
Перейти на платформу для вивчення англійської можна за посиланням. Завдяки їй українці зможуть:
«Загальна мета цієї програми – підвищити рівень знання англійської мови, зробити її більш вживаною в Україні й, фактично, другою нормальною мовою спілкування, як є в інших європейських країнах», – додав міністр культури Олександр Ткаченко.
У 2023 році абітурієнти в Україні складатимуть вступне випробування у форматі національного мультипредметного тесту (НМТ). Він проходитиме в один день та міститиме завдання з трьох предметів. До обов'язкових відноситься українська мова і математика. На вибір вступника один предмет: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія. На складання тесту дається 180 хвилин. Цей час вступник зможе розподілити на свій розсуд. У 2023 році передбачено 2 сесії НМТ — основна та додаткова. Основна проходитиме у червні, додаткова – у червні – липні. У додатковій сесії зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не склали тестування під час основної сесії. Випускники, які тимчасово знаходяться за кордоном і бажають здобувати вищу освіту в Україні, матимуть можливість скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу.
Нагадаємо, перебої з електрикою впливають на навчання дітей в Україні. Крім того, українські школярі можуть завантажити книги для навчання з електронної бібліотеки.
Також Інформатор писав, як навчатимуться студенти-чоловіки в іноземних вишах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.