Джамала та Євген Клопотенко: мова – це наша сповідь

Читать на русском

Українська мова - це щирість, справжність та відвертість

Читать на русском
Джамала та Євген Клопотенко: мова – це наша сповідь
Ти той, якою мовою спілкуєшся

Українська мова - це щирість, справжність та відвертість

Вчора в Україні святкували День української писемності та мови. Багато зірок теж не залишилися осторонь і висловили свою думку щодо цього свята. Наприклад, співачка Джамала та кулінарний експерт Євген Клопотенко.

«Це свято – настанова нам любити рідну мову та відчувати її протягом усієї життя. Говорити по-українськи, творити – це моя сповідь. Мої пісні, написані українською мовою – це також сповідь».

Так описала на своїй сторінці в Instagram своє ставлення до української мови співачка Джамала. У додала, що мова для неї, це синонім до слів «щирість», «справжність» та «відвертість».

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

 

Євген Клопотенко пішов ще далі. Він написав, що став собою на 100%, коли перейшов на українську мову. І жодні коучі для пошуку самосвідомості для цього не потрібні. Також кулінарний експерт висловив побажання всім українцям.

«То ж давайте продовжувати говорити українською, писати українською, їсти українську, займатися коханням українською (це для тих, хто ще не пробував), думати українською, лаятися українською, дякувати нашим захисникам українською».

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ievgen Klopotenko (@klopotenko)

 

Раніше Інформатор писав, що Джамала презентувала новий мініальбом, а Євген Клопотенко потрапив у скандал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.