Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу надаватиме відповідний орган Державної прикордонної служби України
В Україні запровадили спеціальний прикордонний режим. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 7 грудня. Згідно зі змінами, забороняється вільний вʼїзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не повʼязаних з обороною чи охороною державного кордону.
Про це повідомив представник Уряду у Верховній раді Тарас Мельничук. Також Кабмін визначив порядок видачі дозволів на вʼїзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу.
"Внесено, на виконання ЗУ від 24.02.2023 року № 2952-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону України", зміни до постанови КМУ від 27.07.1998 року № 1147 "Про прикордонний режим". Установлено спеціальний прикордонний режим та заборонено вільний вʼїзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не повʼязаних з обороною чи охороною державного кордону, в межах земельних ділянок, які надано в постійне користування військовим частинам Державної прикордонної служби для будівництва, облаштування та утримання інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій. Визначено порядок видачі дозволів на вʼїзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу", - вказав Мельничук.
Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко у коментарі УП заявив, що урядовці приводять нормативні акти у відповідність до норм ухваленого раніше парламентом закону. З нововведень можна відзначити, що дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу надаватиме відповідний орган Державної прикордонної служби України. Предметніше, за його словами, можна буде говорити після доопрацювання (прописано в документі) урядом змін, які визначені нинішньою постановою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.