"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Експерт розкритикував положення нової Національної стратегії доходів
В Україні очікується різке посилення податкової політики після затвердження Кабміном Національної стратегії доходів на 2024-2030 роки. Однією з ідей реформи є оподаткування будь-яких надходжень на картку фізособи, у розмірі 18%. Експерти вважають, що тепер вся економіка перейде в "тінь".
Про таке на своїй сторінці у Facebook написав директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future Анатолій Амелін. Він вважає, що це шлях до "кешевої" (готівкової) економіки, а українці користуватимуться готівковими розрахунками.
Амелін підкреслює, що тепер будь-який платіж на картку фізособи буде розцінюватися як дохід, отриманий фізичною особою. За ідеями реформи, такий буде підлягати оподаткуванню за ставкою 18%.
Експерт виділив інші ідеї документа:
"З такими "друзями" і ворогів Україні не потрібно", - підсумував Амелін.
Нагадаємо, у березні 2023 року Кабінет міністрів доручив Міністерству фінансів розпочати підготовку Національної стратегії доходів (на 2024 - 2030 роки. В урядовій ухвалі визначено етапи й терміни підготовки НСД, а також основні засади й завдання податкової політики в умовах воєнного часу та післявоєнного відновлення. В уряді пояснюють, що стратегія потрібна для посилення фіскальної спроможності України, адаптації податкового та митного законодавства до стандартів ЄС, а також створення стимулів для післявоєнного відновлення та економічного зростання.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що мета Національної стратегії доходів - посилити фіскальну спроможність держави, адаптувати податкове і митне законодавство до стандартів ЄС, створити стимули для післявоєнного відновлення та економічного зростання. Водночас у Мінфіні пояснили, що реалізація НСДУ відбуватиметься послідовно.
Спочатку заплановано внутрішню реформу податкових та митних органів, яка полягає в обмеженні втручання контролюючих органів у діяльність бізнесу через консолідацію даних і перехід на роботу зі знеособленою інформацією. Далі має відбутися відновлення рівня довіри платників податків до органів, що є критичним для успішності нових податкових ініціатив. Лише після цього буде запроваджено заходи податкової та митної політики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.