"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Запуск пройшов успішно
У неділю, 12 лютого, відбувся пуск першого дрону-камікадзе українського виробництва. Він пройшов успішно. Відео запуску показав старший науковий співробітник хімічного факультету КНУ ім. Шевченка та керівник NAURocket Сергій Піпко.
У 2022-му році «Укроборонпром» заявив про розробку нового унікального дрона-камікадзе для ЗСУ. Уже 17 жовтня повідомлялося, що робота над ним знаходилася уже на завершальній стадії. Безпілотник має допомогти нашим воїнам вражати цілі у глибокому ворожому тилу.
На початку 2023 року, у державному підприємстві «Укроборонпром» заявляли, що розробка ударного дрона, який може нести на собі вантаж вагою 75 кг на відстань до 1000 км, пройшла завершальну стадію та увійшла до стадії, «про яку нічого не можна говорити». Відомо, що розроблена модель українських БПЛА частково буде складатися з деталей іноземного виробництва, проте розробка програмного забезпечення, засоби зв'язку із наземними станціями, складання та технічне обслуговування дронів здійснюється українськими фахівцями.
Тоді ж «Укроборонпром» заявляв, що Україна почала виготовляти снаряди для мінометів власної розробки. Щоправда, міна, вдосконалена Укроборонпромом, виробляється на потужностях однієї з країн НАТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.