Головна
Україна
13:57, 26 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні створять єдину базу вакансій. Державна служба зайнятості співпрацюватиме з провідними сайтами з пошуку роботи для створення спільної. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство економіки України. "Державна служба зайнятості за участю Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua. Результатом співпраці стане створення єдиної бази з вакансіями", - йдеться у повідомленні. Вищезазначені сайти з пошуку роботи отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх ресурсах. "Зараз особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка об'єднає інформацію про роботодавців та шукачів роботи. Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям - роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності" - уточнив заступник міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ігор Дядюра. Нагадаємо, українці, які втратили роботу через війну, отримають виплати. Крім того, в Україні запустили платформу, яка допоможе перемістити бізнес із зон бойових дій. Також Інформатор писав, чи можуть звільнити працівника, якщо він без попередження виїхав за кордон під час воєнного стану. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні створять єдину базу вакансій

Читать на русском

Оновлення бази відбуватиметься в режимі реального часу

Читать на русском
В Україні створять єдину базу вакансій

Оновлення бази відбуватиметься в режимі реального часу

В Україні створять єдину базу вакансій. Державна служба зайнятості співпрацюватиме з провідними сайтами з пошуку роботи для створення спільної.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство економіки України.

"Державна служба зайнятості за участю Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua. Результатом співпраці стане створення єдиної бази з вакансіями", - йдеться у повідомленні.

Вищезазначені сайти з пошуку роботи отримають доступ до даних Державної служби зайнятості та зможуть розміщувати інформацію про вакансії на своїх ресурсах.

"Зараз особливо важливо забезпечити максимальне працевлаштування українців. Саме тому ми створюємо платформу, яка об'єднає інформацію про роботодавців та шукачів роботи. Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці та дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям - роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності" - уточнив заступник міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ігор Дядюра.

Нагадаємо, українці, які втратили роботу через війну, отримають виплати. Крім того, в Україні запустили платформу, яка допоможе перемістити бізнес із зон бойових дій.

Також Інформатор писав, чи можуть звільнити працівника, якщо він без попередження виїхав за кордон під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.