“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Більше 40 проваджень стосуються нападів чи погроз журналістам
Станом на жовтень 2020 року в Україні розслідують 173 кримінальних провадження щодо перешкоджання роботі журналістів. Більше 40 з них стосуються нападів чи погроз журналістам.
Як повідомляє Інформатор,про це поінформував заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Степан Довгун, передає прес-служба Міністерства внутрішніх справ .
"Станом на жовтень цього року підрозділи Національної поліції почали досудове розслідування за 173 кримінальним виробництвам, пов'язании з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів", - повідомив він.
Довгун додав, що 132 кримінальних провадження відкриті за статтею 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України, а також 41 - за статтею 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.
За результатами розслідувань, за цей період до суду направили обвинувальні акти у 9 кримінальних виробництвах по 10 кримінальних злочинам зазначеної категорії.
Також Інформатор писав, що Google, Facebook і Twitter почали обмежувати доступ до російських ЗМІ .