“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Більше 40 проваджень стосуються нападів чи погроз журналістам
Станом на жовтень 2020 року в Україні розслідують 173 кримінальних провадження щодо перешкоджання роботі журналістів. Більше 40 з них стосуються нападів чи погроз журналістам.
Як повідомляє Інформатор,про це поінформував заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Степан Довгун, передає прес-служба Міністерства внутрішніх справ .
"Станом на жовтень цього року підрозділи Національної поліції почали досудове розслідування за 173 кримінальним виробництвам, пов'язании з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів", - повідомив він.
Довгун додав, що 132 кримінальних провадження відкриті за статтею 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України, а також 41 - за статтею 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.
За результатами розслідувань, за цей період до суду направили обвинувальні акти у 9 кримінальних виробництвах по 10 кримінальних злочинам зазначеної категорії.
Також Інформатор писав, що Google, Facebook і Twitter почали обмежувати доступ до російських ЗМІ .