"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Енергосистема України серйозно постраждала від атак окупантів
Питання встановлення нових тарифів на електроенергію для населення в Україні ще обговорюють. Воно може стати одним із рішень для відновлення енергосистеми після завданих рф руйнувань і пошкоджень. Це важливо також для підготовки генерації до наступного осінньо-зимового періоду (ОЗП).
Це може бути одним з рішень для відновлення енергосистеми. Тому що тут немає одного рішення. Про це сказав міністр енергетики України Герман Галущенко на пресконференції, пише "Інтерфакс-Україна".
"Питання ще обговорюється. Але чого тільки не пишуть зараз: і 6 грн/кВт-год, і 8 грн/кВт-год. Подивимось", — сказав Галущенко.
Дія тарифів на електроенергію для населення в 1,44 грн/кВт-год і 1,68 грн/кВт-год (у разі споживання від 250 кВт-год на місяць) закінчується з 1 травня. Одним із найбільш обговорюваних учасниками процесу (Міненерго, "Укренерго", НКРЕКП) рішень називають підвищення тарифу до 2,8-2,9 грн/кВт-год, що дало б змогу приблизно на третину знизити навантаження на виконавців ПСО із підтримання тарифів для населення - "Енергоатом" і "Укргідроенерго" і дало б їм частину коштів на відновлення. Водночас як зазначають учасники процесу, найбільш імовірним буде рішення продовжити тарифи ще на місяць "із політичних міркувань".
Починаючи з 10 жовтня 2022 року і протягом наступних 6 місяців держава-терористка здійснила 33 масовані атаки по об’єктах енергетичної інфраструктури, було зафіксовано близько 270 влучань. У результаті були вражені 24 об’єкти генерації (теплові електростанції, теплоелектроцентралі, гідро- та гідроакумулювальні станції), близько половини підстанцій системи передачі, магістральні мережі. 23 листопада 2022 року в результаті масованого обстрілу стався блекаут енергосистеми, 13,5 мільйона споживачів залишилися без світла. Станом на кінець осінньо-зимового періоду енергосистема внаслідок руйнувань та окупації тимчасово втратила 44% атомної генерації, 78% потужностей ТЕС, 66% - блокових ТЕЦ, 12% - ГЕС, 75% - вітрової генерації та більше ніж 20% - сонячної. За оцінками Світового банку, збитки, завдані інфраструктурі електроенергетики, газу та системи опалення, а також видобутку вугілля в Україні становлять близько 11 мільярдів доларів.
Раніше ми писали, що Україна відновлює експорт електроенергії в Євросоюз та Молдову. Крім того, в Донецькій області енергетики ДТЕК повернули світло для 7 тисяч родин після обстрілів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.