В Україні можуть посилити мобілізацію - є загроза відкриття нового фронту

Читать на русском

Посилення мобілізації буде у разі розміщення ядерної зброї на території Білорусі

Читать на русском
БіІйці ЗСУ
Україні можливо прийдеться сильніше контролювати кордон із Білоруссю

Посилення мобілізації буде у разі розміщення ядерної зброї на території Білорусі

В Україні можуть посилити мобілізацію. Причина - можлива загроза з боку Білорусі через озвучені плани росії розмістити там тактичну ядерну зброю. Проте поки що серйозних загроз немає.

Про це в інтерв'ю британському телеканалу Sky News заявив глава правлячої політичної партії України "Слуга народу" Давид Арахамія. Політик підкреслив, що його досвід показує, що може статися будь-що.

Арахамія пояснив, що у разі наступу ворога з боку Білорусі та відкриття нового фронту українським військам непросто буде тримати оборону через болотисті землі на державному кордоні. Саме тому у разі розміщення ядерної зброї на території сусідньої держави, Україні доведеться посилювати мобілізацію.

"Доведеться посилювати мобілізацію та набирати ще більше людей в армію, потрібно сформувати ще 8 бригад, щоб контролювати кордон із Білоруссю", - резюмував Арахамія.

Ядерна зброя на території Білорусі

25 березня російський диктатор володимир путін вкотре пригрозив Україні ядерною зброєю. Він заявив, що росія розмістить ядерну тактичну зброю на території Білорусі. І станеться це вже у липні 2023 року. За словами путіна, до 1 липня рф вже закінчить будівництво сховища для тактичної ядерної зброї у Білорусі, де його й розмістять. А контролюватимуть цю зброю не білоруси, а російська армія.

У неділю, 26 березня, МЗС України відреагувало на цю заяву путіна. Україна закликає країни G7 та ЄС попередити білоруську владу про далекосяжні наслідки для Білорусі у разі її згоди прийняти на своїй території тактичну ядерну зброю від росії. Також наша держава очікує на ефективну протидію ядерному шантажу Кремля з боку Великої Британії, Китаю, США та Франції та вимагає негайно скликати з цією метою позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.