Росія розмістить в Білорусі ядерну зброю

Читать на русском

Російський диктатор заявив, що вже до 1 липня 2023 року у Білорусі завершать будівництво сховища для ядерної зброї, яку він передасть на прохання Лукашенка

Читать на русском
Російська ядерна зброя
Російську ядерну зброю розмістять в Білорусі

Російський диктатор заявив, що вже до 1 липня 2023 року у Білорусі завершать будівництво сховища для ядерної зброї, яку він передасть на прохання Лукашенка

У суботу, 25 березня, російський диктатор володимир путін пригрозив світу, а насамперед Україні ядерною зброєю. Він заявив, що у відповідь на обіцянку Великої Британії поставити Україні зброю зі збідненим ураном, росія розмістить ядерну тактичну зброю на території Білорусі. І станеться це вже у липні 2023 року.  

Про це він заявив в інтерв'ю, яке одночасно демонстрували усі державні пропагандистські канали. 

 "Нам є чим відповісти на постачання снарядів зі збідненим ураном для української армії від британців. У нас сотні тисяч таких снарядів. але вона поки не застосовувалась. Білорусь давно просить розмістити таку зброю. Ми це зробимо. І ми нічого не вигадуємо - ми зробимо лише те, що робить Захід для України", - сказав він. 

За словами путіна, до 1 липня рф вже закінчить будівництво сховища для тактичної ядерної зброї у Білорусі, де його й розмістять. А контролюватимуть цю зброю не білоруси, а російська армія. 

"Все так само, як роблять США в Україні, нічого нового ми не вигадуємо", - знову повторив путін свою версію, що робить це у відповідь на військову допомогу Заходу Україні.  

Він також сказав, що навесні готуються спільні навчання з білорусами, і станеться це вже на початку квітня.  

"Ми вже допомогли білорусам переобладнали літаки, 10 типів літаків готові до застосування тактичної зброї. Передали Іскандер. І з 3 квітня беремось до навчання екіпажів. Та починаємо будівництво сховища для ядерної зброї", - сказав він. 

Постачання озброєнь Україні, за словами воєнного злочинця путіна, становить загрозу росії і має на меті продовжити конфлікт. Натомість він сам, за його словами, не допускає зайвої мілітаризації економіки. 

Російська "ядерка" в Білорусі планувалась давно

Насправді путін давно переконував Лукашенка дозволити розмістити на території Білорусі російську ядерну зброю. Про це, зокрема, попереджала білоруська опозиція. Обіцянка Великобританії надати Україні бронебійні боєприпаси зі збідненим ураном, які не є ядерною зброєю,- лише привід для путіна втілити свій давній задум.

Раніше Інформатор писав, що самопроголошений президент Білорусії Олександр Лукашенко назвав чиновників Міністерства оборони "неадекватними" за те, що вони постачатимуть Україні боєприпаси зі збідненим ураном. Він звинуватив Великобританію та Україну в "ескалації конфлікту" та закликав до мирного плану Китаю і переговорів з путіним.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.