“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
МОЗ випустило відповідний наказ
Міністерство охорони здоров'я України внесло зміни до процедури вакцинації підлітків від COVID-19. Тепер дітям для щеплення від коронавірусу не потрібно мати всі рутинні щеплення, що робляться в дитинстві.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.
Тепер для того, щоб вакцинувати дитину 12-17 років від коронавірусної хвороби, батькам достатньо просто записати її до будь-якого пункту чи центру щеплення. Раніше для отримання вакцини від COVID-19 у дитини мали бути всі щеплення, які передбачає календар вакцинації.
З собою потрібно мати свідоцтво про народження (для дітей віком 12-13 років) або паспорт та ідентифікаційний код (для дітей віком 14-17 років). Це потрібно для того, щоб дані про вакцинацію внесли до електронної системи охорони здоров'я. Дітям 12-13 років для щеплення потрібна згода одного з батьків або опікуна. Для вакцинованих від COVID-19 також є можливість генерації дитячого сертифікату про щеплення.
Водночас своєчасне проведення обов'язкових рутинних щеплень, передбачених Національним календарем, залишається важливим, адже захищає дитину від 10 небезпечних інфекційних хвороб. До 12 років (включно) діти в Україні мають отримати щеплення:
У 14 років потрібно завершити курс вакцинації від поліомієліту (6 доза), а у 16 – зробити щеплення від дифтерії та правця, яке потрібно повторювати кожні 10 років.
Раніше ми писали, що українцям потрібно знати про новий штам «Омікрон».
Також писали про те, як вакцинувати дитину проти поліомієліту в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.