«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
В країні працює Оперативний штаб з фіксації еко-злочинів окупантів
З початку повномасштабного вторгнення рф зафіксовано понад 3 тисячі пожеж. Майже половину з них зафіксували на територіях ведення бойових дій.
Про це заявила головна координаторка Оперативного штабу з фіксації еко-злочинів рф Олена Криворучкіна, передає Інформатор.
«Пожежі в природних екосистемах завдають значної шкоди лісам, можуть знищувати цінні оселища, рідкісні види флори та фауни. На відновлення цих екосистем можуть піти роки чи десятиліття. Деякі з них можуть бути втрачені, що є непоправною шкодою», – каже Криворучкіна.
Вона зазначила, що понад половину пожеж зафіксували на територіях ведення бойових дій. Зокрема росія намагається дестабілізувати ситуацію та спровокувати продовольчу кризу в Україні через підпал полів.
«Якщо агрополе не перетворилося безпосередньо на поле битви з усіма наслідками, то пожежа не є критичною для нього. І процес відновлення займе мінімум часу», – додала Криворучкіна.
Нагадаємо, окупанти нанесли екології Чернігівської області понад 10 мільярдів гривень збитків. Крім того, в Україні запустили додаток «ЕкоЗагроза», туди можна повідомляти про злочини окупантів проти природи.
Також Інформатор писав, які екологічні проблеми, спричинені війною, турбують українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.