Головна
Україна
14:42, 13 Липня
Информатор UA

Интро

З початку повномасштабного вторгнення рф зафіксовано понад 3 тисячі пожеж. Майже половину з них зафіксували на територіях ведення бойових дій. Про це заявила головна координаторка Оперативного штабу з фіксації еко-злочинів рф Олена Криворучкіна, передає Інформатор. «Пожежі в природних екосистемах завдають значної шкоди лісам, можуть знищувати цінні оселища, рідкісні види флори та фауни. На відновлення цих екосистем можуть піти роки чи десятиліття. Деякі з них можуть бути втрачені, що є непоправною шкодою», – каже Криворучкіна. Вона зазначила, що понад половину пожеж зафіксували на територіях ведення бойових дій. Зокрема росія намагається дестабілізувати ситуацію та спровокувати продовольчу кризу в Україні через підпал полів. «Якщо агрополе не перетворилося безпосередньо на поле битви з усіма наслідками, то пожежа не є критичною для нього. І процес відновлення займе мінімум часу», – додала Криворучкіна. Нагадаємо, окупанти нанесли екології Чернігівської області понад 10 мільярдів гривень збитків. Крім того, в Україні запустили додаток «ЕкоЗагроза», туди можна повідомляти про злочини окупантів проти природи. Також Інформатор писав, які екологічні проблеми, спричинені війною, турбують українців.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні через війну вигоріло понад 1,5 млн гектарів лісів та полів

Читать на русском

В країні працює Оперативний штаб з фіксації еко-злочинів окупантів

Читать на русском
В Україні через війну вигоріло понад 1,5 млн гектарів лісів та полів

В країні працює Оперативний штаб з фіксації еко-злочинів окупантів

З початку повномасштабного вторгнення рф зафіксовано понад 3 тисячі пожеж. Майже половину з них зафіксували на територіях ведення бойових дій.

Про це заявила головна координаторка Оперативного штабу з фіксації еко-злочинів рф Олена Криворучкіна, передає Інформатор.

«Пожежі в природних екосистемах завдають значної шкоди лісам, можуть знищувати цінні оселища, рідкісні види флори та фауни. На відновлення цих екосистем можуть піти роки чи десятиліття. Деякі з них можуть бути втрачені, що є непоправною шкодою», – каже Криворучкіна.

Вона зазначила, що понад половину пожеж зафіксували на територіях ведення бойових дій. Зокрема росія намагається дестабілізувати ситуацію та спровокувати продовольчу кризу в Україні через підпал полів.

«Якщо агрополе не перетворилося безпосередньо на поле битви з усіма наслідками, то пожежа не є критичною для нього. І процес відновлення займе мінімум часу», – додала Криворучкіна.

Нагадаємо, окупанти нанесли екології Чернігівської області понад 10 мільярдів гривень збитків. Крім того, в Україні запустили додаток «ЕкоЗагроза», туди можна повідомляти про злочини окупантів проти природи.

Також Інформатор писав, які екологічні проблеми, спричинені війною, турбують українців. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.