Окупанти нанесли екології Чернігівської області понад 10 мільярдів гривень збитків

Читать на русском

Екологи розрахували розміри завданої шкоди

Читать на русском
Окупанти нанесли екології Чернігівської області понад 10 мільярдів гривень збитків

Екологи розрахували розміри завданої шкоди

У Чернігівській області через авіаційні бомбардування та ракетні обстріли окупантів виникли надзвичайні ситуації, наслідками яких стали пошкодження підприємств, житлових будинків та лісів. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Чернігівську обласну військову адміністрацію

Екологи розрахували розміри завданої шкоди через викид забруднювальних речовин на 20 об’єктах. Отже, загальний розмір шкоди становить близько 10 мільярдів гривень. Серед найбільших сум:

  • майже 3,41 мільярда гривень — викид забруднювальних речовин в атмосферне повітря через пожежу на лісогосподарській дільниці № 1 Державного підприємства «Чернігівській військовий лісгосп»;
  • понад 1,7 мільярда гривень — засмічення земельної ділянки у Чернігові на вулиці Івана Богуна внаслідок руйнувань житлового будинку;
  • більш ніж 1,1 мільярда гривень — викид забруднювальних речовин або сумішей в атмосферне повітря при пожежі на нафтобазі Державної організації "Комбінат Айстра".

Всі матеріали передали до прокуратури. Робота щодо обрахунку збитків, завданих військовою агресією екології області, продовжується.

Нагадаємо, в Україні запустили додаток «ЕкоЗагроза». Крім того, Україна вводить європейський підхід до поводження з відходами. 

Також Інформатор писав, які екологічні проблеми, спричинені війною, турбують українців. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.