Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Головними об'єктами хакерських атак є системи електронного документообігу
В Україні переважна більшість кіберзагроз надходить з боку Російської Федерації. Більше 70% від загальної кількості всіх кібератак спрямовані на органи державної влади.
Про це заявив глава Служби безпеки України Іван Баканов на нараді з представниками міністерств і відомств, передає Інформатор .
"Переважна більшість кіберзагроз надходить з боку Російської Федерації. Вона спрямовує величезні сили на боротьбу з Україною - особливо в сфері інформаційної та кібербезпеки", - заявив Баканов.
Глава СБУ підкреслив, що несанкціонований доступ до інформаційних систем центральних органів виконавчої влади з боку агресора завдає істотної шкоди національній безпеці України.
За інформацією представників кібердепартаменту СБУ, більше 70% від загальної кількості всіх кібератак на органи державної влади відбувається з боку Російської Федерації.
"У 2021 року головними об'єктами хакерських атак залишатимуться системи електронного документообігу, електронна пошта та інші інструменти дистанційної роботи і корпоративних мереж. Цілями кібератак також можуть стати об'єкти критичної інфраструктури, стратегічні підприємства", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на сайт Офісу президента за тиждень зробили 16 кібератак . Крім того, Україна зайняла 25-е місце в рейтингу кібербезпеки .
Також Інформатор писав, що США виділять Україні 38 млн доларів на розвиток кібербезпеки.