“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Головними об'єктами хакерських атак є системи електронного документообігу
В Україні переважна більшість кіберзагроз надходить з боку Російської Федерації. Більше 70% від загальної кількості всіх кібератак спрямовані на органи державної влади.
Про це заявив глава Служби безпеки України Іван Баканов на нараді з представниками міністерств і відомств, передає Інформатор .
"Переважна більшість кіберзагроз надходить з боку Російської Федерації. Вона спрямовує величезні сили на боротьбу з Україною - особливо в сфері інформаційної та кібербезпеки", - заявив Баканов.
Глава СБУ підкреслив, що несанкціонований доступ до інформаційних систем центральних органів виконавчої влади з боку агресора завдає істотної шкоди національній безпеці України.
За інформацією представників кібердепартаменту СБУ, більше 70% від загальної кількості всіх кібератак на органи державної влади відбувається з боку Російської Федерації.
"У 2021 року головними об'єктами хакерських атак залишатимуться системи електронного документообігу, електронна пошта та інші інструменти дистанційної роботи і корпоративних мереж. Цілями кібератак також можуть стати об'єкти критичної інфраструктури, стратегічні підприємства", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на сайт Офісу президента за тиждень зробили 16 кібератак . Крім того, Україна зайняла 25-е місце в рейтингу кібербезпеки .
Також Інформатор писав, що США виділять Україні 38 млн доларів на розвиток кібербезпеки.