Telegram зробив преміальну функцію доступною для всіх: що відомо та як користуватися

Читать на русском

“Фішкою” люди без підписки можуть користуватися лише обмежено

Читать на русском
Оновлення Telegram
Telegram зробив доступною розшифровку голосових. Колаж: Інформатор

“Фішкою” люди без підписки можуть користуватися лише обмежено

Месенджер Telegram отримав велике оновлення. Зокрема, розробники зробили доступною для всіх послугу, яку раніше можна було використовувати лише за Premium-підпискою. Йдеться про розшифровку голосових повідомлень у текст.

Про це йдеться у блозі месенджера. Втім, функцію звичайні користувачі можуть використовувати обмежено.

“З цим оновленням усі користувачі можуть перетворювати на текст до 2 повідомлень на тиждень — просто торкніться іконки „→A“, щоб спробувати. Зауважте, ця можливість буде впроваджуватися поступово і може не бути доступною для всіх одразу. Telegram Premium дає змогу перетворювати голос у текст без обмежень”, – йдеться у повідомленні.

Також користувачі месенджера під час підписки на новий канал отримуватимуть рекомендації за схожою тематикою. Крім того, відтепер в історії можна додавити не лише звичайні відео, але й відеоповідомлення-”кружечки”. 

Крім того, власники каналів тепер можуть переглядати статистику історій. Також отримали новий інтерфейс для керування реакціями на дописи. Зокрема, можна додавати або видаляти певні емоджі, в тому числі - користувацькі. А у статистиці каналу тепер показується графік реакції на основі емоджі, який відображає позитивні та негативні емоції.

Власники Premium-підписки отримали нові функції налаштування чатів. Вони можуть обрати особистий колір, яким у месенджері будуть помічені ім'я, посилання та відповіді на повідомлення. Вони також тепер можуть встановлювати унікальні шпалери для чатів, які бачитимуть обидва співрозмовники.

Telegram в Україні

На початку листопада секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов виступив за блокування Telegram в Україні. Сам він цим менеджером не користується, бо вважає його "дуже небезпечним". Тому заявляє, що за РНБО "не забариться", якщо до нього надійдуть документи щодо заборони месенджера від "відповідних служб, які мають на це право".

Водночас ще у липні цього року голова фракції Слуга народу Верховної ради України Давид Арахамія заявляв, що влада не планує блокувати Telegram. Це ж саме раніше заявляв колишній міністр культури Олександр Ткаченко.

Відомо, що для українців Telegram-канали - найголовніше джерело інформації. На другому місці - інтернет-сайти, де публікуються новини. Телемарафон "Єдині новини" посідає лише третє місце.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.