“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Попередньо, це сталося саме у Ростовській області
В росії помер 71-річний українець Віктор Демченко. Ймовірно, це сталося у СІЗО Ростовської області. Там його утримували за звинуваченням у “шпигунстві”.
Про це повідомляють російські ЗМІ. Крім того, громадянина України звинувачували в “участі у терористичній спільноті”.
За даними проєкту “Меморіал”, інформація про припинення справи у зв'язку зі смертю обвинуваченого з'явилася у картотеці на сайті суду. Наразі достеменно невідомо, чи пішов він із життя саме у ростовському СІЗО.
Як повідомили джерела у російських правоохоронних органах виданню “ТАСС”, Демченко помер ще 31 грудня 2023 року. Це нібито сталося у тюремній лікарній внаслідок інсульту.
Ще рік тому, у лютому 2023-го року, у російському СІЗО у Новочеркаську (Ростовська область) помер один із найстаріших кримських політв'язнів — 60-річний Джеміль Гафаров. У січні того ж року його засудили до 13 років ув'язнення за звинуваченням у причетності до діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», яку у росії вважають терористичною.
Відомо, що за місяць до смерті у нього почалося погіршення здоров'я. У день вироку було погано, напади тривали і після. Гафаров багато років страждав на хронічну ниркову недостатність і потребував діалізу. Спочатку він мав третю групу інвалідності, але після арешту стан погіршився і медична комісія привласнила йому другу. Майже все життя він пропрацював інженером, має дві вищі освіти, крім двох рідних дочок виростив прийомного сина.
Перепроходження медогляду людьми з інвалідністю, створення Електронного кабінету військовозобов'язаного та формування спільного реєстру: що ще у нормах "мобілізаційного" законопроєкту, прийнятому у I читанні, здається нереальним адвокату Ігорю Фещенку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.