Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Їм приписують участь в терористичній організації
В Ростові-на-Дону 14 червня провели судилище над 22 українськими військовими. Усі вони були в Маріуполі та потрапили в полон в травні 2022 року, коли “Азов” після тривалої оборони здався в полон заради збереження цивільних. Усім захисникам України так звані судді приписують тероризм та прагнення “повалити владу “днр”.
Про це повідомили в Associated Press. За наявними даними, 22 українських військовополонених потрапили на виставу, яку росіяни назвали “суд”. Їх звинуватили в “причетності до терористичної організації”. Крім цього, приписати хочуть “участь в акціях з повалення влади у “днр”.
“У разі визнання їх винними "азовцям" загрожує покарання від 15 років до довічного ув'язнення”, – зазначає видання.
Журналісти також додають, що всього такі звинувачення висунули 24 людям. Проте, двох з них таки обміняли на російських полонених. Залишається також можливість обміняти й тих, хто й досі перебуває в полоні, включно. Проте, наразі точно неможливо сказати, що саме вигадають російські злочинці.
Окремо у виданні також звернули увагу на іншу деталь. З 22 військовополонених, які постали перед “судом”, вісім – це жінки, що працювали кухарями в полку “Азов”. Проте, звинувачення для всіх висунули абсолютно однакові.
Навесні 2022 року українські захисники тривалий час утримували Маріуполь, не дивлячись на колосальний тиск з боку російських загарбників. Останньою лінією оборони став завод “Азовсталь”. В результаті “азовцям” довелося здатися в полон, аби вберегти життя цивільних, оскільки росіяни використовували протибункерні снаряди для вбивства людей під заводом. Понад 2,5 тисячі наших захисників опинилися в полоні за підсумком захисту Маріуполя.
Україна продовжує займатися поверненням наших людей додому. Не дивлячись на всі спроби росіян зробити з цього показове судилище, значну частину наших захисників уже вдалося повернути додому, або принаймні до третіх країн під обіцянку залишитися там до кінця війни. Обміни продовжуються й досі, і поступово “азовці” повертаються.
Нагадаємо, що в Міноборони розповіли про ситуацію на передовій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.