Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Горенко обіймав пост "генпрокурора ЛНР" з 2017 року
В окупованому Луганську ліквідували "генерального прокурора ЛНР" та його заступницю. В приміщенні так званої генеральної прокуратури терористичної "ЛНР" стався вибух. Відомо, що зрадники перейшли на бік ворога ще до початку повномасштабного вторгнення.
Інформацію про їх загибель підтвердив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Спочатку повідомлялося, що в результаті вибуху є поранені.
"У Луганську внаслідок вибуху в "генпрокуратурі" так званої "лнр" від отриманих поранень загинули "генеральний прокурор" Сергій Горенко та його заступниця Катерина Стегленко. Вибух стався зсередини будівлі. Окупаційна влада продовжує стверджувати, що безпекова ситуація в регіоні перебуває під контролем", - сказав Гайдай.
Найсуворіше покарання отримують обвинувачені за статтею про державну зраду. Під час дії воєнного стану злочини проти держави караються суворіше. За статтею 111 Кримінального Кодексу України, яка передбачає відповідальність за перехід на бік ворога, здебільшого, проходять бойовики "Л/ДНР". З початку війни суди винесли вироки 64 особам за цією статтею. В середньому, обвинувачені отримали 15 років позбавлення волі, у деяких випадках — з конфіскацією майна. Частина бойовиків "Л/ДНР", що пішли воювати проти України та опинились у полоні під час війни, здобула покарання за статтею 110 Кримінального Кодексу України про сепаратизм. У цьому випадку обвинувачені отримували, в середньому, 8 років за ґратами.
До порушників, які публічно закликали "руський мир" в інтернеті та були обвинувачені у сепаратизмі, судді ставилися м’якіше. За такі дії обвинувачені отримували умовний строк. Загалом за статтею 110 Кримінального Кодексу України про сепаратизм станом на початок вересня винесено 75 вироків. Коригувальникам вогню за пів року війни винесли лише 19 вироків. Натомість майже кожен вирок передбачає суворе покарання: від 3 до 17 років за ґратами. Лише у кількох випадках суди пом’якшили спокуту — для тих, хто не відправляв дані систематично та повністю покаявся у провині.
Нагадаємо, Царьову та ще 2 колаборантам, які намагалися "дійти до Києва" з окупантами, повідомили про підозру. Крім того, в Україні арештували активи компанії херсонського гауляйтера Сальдо.
Також Інформатор писав, що у Бердянську партизани підірвали поліцейського-колаборанта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.