“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пакет необхідного обговорять разом з союзниками Києва на зустрічі в Брюсселі
У четвер, 30 березня у Білому домі США заявили, що північноатлантичний альянс має намір забезпечити українських військових усім необхідним для весняного контрнаступу. Список необхідного для боротьби з російськими окупантами обговорять на зустрічі міністрів у Брюсселі, яка відбудеться з 3 по 5 квітня.
Про це заявила прессекретар Білого дому Карін Жан-П'єр.
"НАТО має намір забезпечити Україну всім необхідним для контрнаступу, союзники обговорять це на майбутній міністерській зустрічі у Брюсселі", - розповіла речниця Білого дому.
Також під час засідання зачепили й тему головування в Раді безпеки ООН. Журналісти нагадали, що 1 квітня, вже цієї суботи, країна-терористка збирається взяти на себе відповідальність за очолювання влади в раді й поцікавилися чи прийнятно це для США. Натомість Жан-П'єр зазначила, що "країні, яка грубо порушує Статут ООН і вдирається до свого сусіда, не місце в Раді Безпеки ООН". Однак змінити цю реальність поки не можна.
"На жаль, Росія є постійним членом Ради Безпеки, і не існує реального міжнародно-правового шляху, щоб змінити цю реальність. Це те, з чим ми зараз живемо. Як би неприємно було бачити, як Росія головує в Раді, насправді це здебільшого церемоніальна посада, яка змінюється членами Ради місяць за місяцем в алфавітному порядку. І це те, що ми бачимо у квітні", — додала речниця.
Нагадаємо, головування в Радбезі ООН щомісяця змінюється почергово між його членами. У січні головувала Японія, у лютому – Мальта, у березні – Мозамбік, у квітні за планом – росія, у травні – Швейцарія, у червні – ОАЕ.
Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив, що росія, яка чинить воєнні злочини та обстрілює українські міста, не може головувати у Раді Безпеки. Такої ж думки і міністр Дмитро Кулеба, який назвав головування росії в Радбезі ООН з 1 квітня – злим жартом.
"Головування росії в Радбезі ООН з 1 квітня - злий жарт. росія узурпувала своє місце; вона веде колоніальну війну; її лідер є військовим злочинцем, що розшукується МКС за викрадення дітей. Світ не може бути безпечним місцем з росією в Радбезі ООН", - написав Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
Нагадаємо, напередодні Туреччина ратифікувала вступ Фінляндії до НАТО. Однак питання зі Швецією все ще залишається відкритим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.