“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Рашисти вивозять українське зерно в росію
Єдине, що добре вміють робити росіяни – красти. Особливо українське зерно з окупованих територій. Тільки в Луганській області рашисти відібрали у фермерів понад 1 млн тонн зерна.
Хороший врожай окупанти вже встигли назвати власними успіхами. За даними голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, «уряд» так званої «лнр» у своїх звітах повідомляє про рекордний з моменту утворення «республіки» врожай ранніх зернових – 1,1 млн тонн зерна.
«Яким чином окупанти причетні до встановлення рекорду, напевно, не знають й вони самі. Бо правові аспекти виправдань відсутні. Вони не оздоблювали поля, не сіяли, не доглядали за ними, не купували нову техніку, а лише зібрали, коли навесні захопили ці райони Луганщини. На територіях, окупованих у 2014 році, урожай складав у середньому до 20 % від показників, заявлених на сьогодні», – каже Гайдай.
Понад 80 % з цього 1,1 млн тонн зерна – вкрадене в України. Наразі достеменно відомо, що 400 тисяч тонн врожаю, зібраного цьогоріч, вже вивезли на росію. З часом цей показник має збільшитися, бо в окупантів навіть немає достатньо техніки, щоб вивезти все й одразу.
14 регіонів України вже завершили жнива. Всього намолотили 25,9 млн тонн зерна. Українські землероби та іноземні покупці через війну переймаються проблемою вивозу агропродукції. Але Україна з кінця липня почала експортувати зерно морем. Цьому передували тривалі перемовини, які наша держава вела з представниками ООН та Туреччини.
22 липня Україна, Туреччина та ООН підписали угоду про розблокування портів для вивозу зерна. Для нашої країни це був вимушений крок. Тоді Україна частково розмінувала акваторію Чорного моря та надала кораблі для супроводу кораблів з зерном, що відправляли на експорт.
Станом на 26 серпня, із трьох морських портів України – Чорноморська, Одеси і Южного – експортували перший із 24 лютого мільйон тонн агропродукції. Всього 44 судна направилися у 15 країн світу, а Україна отримала ще 70 заявок на прибуття суден для завантаження. Наразі контроль за портами «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» повністю залишається за українською стороною.
Також українське зерно з окупованих територій масово викрадають та вивозять російські загарбники. Цього літа біля Маріуполя партизани навіть підпалили поля із зерном, щоб його не вкрали росіяни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.