"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Кожен може спробувати збудувати міст та вежу з незвичних матеріалів
З 31 березня у київському ТРЦ Gulliver починає роботу інтерактивний музей "Відкривай портал у науку". Простір організували за підтримки Малої академії наук та однойменного Музею. Що жителі Києва та гості столиці зможуть побачити в музеї – розповідає Інформатор.
В ТРЦ зазначають, що цей музей стане справжнім порталом в науку і на практиці пояснить дітям та дорослим, як працює голограма, звичайний поршень та повітряний глушник.
Також у просторі можна познайомитись з явищами симетрії обличчя, відчуття балансу та магнетизму. З кожним науковим експонатом можна і необхідно взаємодіяти.
"Ми помітили, що зараз не вистачає якісних заходів для дітей. Тому вирішили дати відповідь на цей запит у науково-ігровому форматі. Щасливі, що на цьому шляху зустріли Малу академію наук, які роблять неймовірні речі, популяризуючи цікаву науку. Обіцяємо, це буде захоплива історія для всіх – як дітей, так і батьків", – каже директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.
Досвід Музею науки МАН вже третій рік поспіль доводить, що дітям найцікавіше пізнавати науку через дотик, відчуття, спостереження та експерименти.
"Ми радо погодились на пропозицію ТРЦ Gulliver разом реалізувати цей проєкт, бо #наука_всюди. Цього разу ми доповнюємо простір майстернею ідей. Кожен може спробувати збудувати міст та вежу з незвичних матеріалів, потренувати свій мозок та швидкість реакції", – розповіла директорка Музею науки Малої академії наук України Марія Дуброва.
Вхід до музею буде безоплатний за умови попередньої реєстрації.
Забронювати місце можна за цим посиланням. Для цього виберіть подію в календарі, заповніть форму реєстрації та натисніть “Забронювати”.
Працюватиме музей з 31 березня по 30 червня з 11:00 до 17:00 у будні, та з 11:00 до 19:00 у вихідні. Понеділок та вівторок вихідні дні.
Розташовується музей на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. У випадку оголошення повітряної тривоги на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.
Раніше ми писали, що на AliExpress на этой неделе, с 20 по 27 марта включительно, продолжается безумная распродажа. Компания празднует 13 лет и продает товары даже без промо-кода по "смешным" ценам. Некоторые из них можно приобрести со скидкой в 90%.
Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. За новостями в режиме онлайн прямо в мессенджере следите на нашем Telegram-канале Информатор Live. Подписаться на канал в Viber можно тут.