«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
Українці можуть не сплачувати додаткові збори за зв’язок у Європі, а європейці - в Україні
Після того, як у Євросоюзі безкоштовний роумінг для українців продовжили ще на один рік, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в планах української влади є отримання роумінгового безвіза на постійній основі. За його словами, це є важливою запорукою повернення додому українців за кордоном.
Слова премʼєра цитує Урядовий портал. За словами Шмигаля, це дуже важливий крок у секторальній євроінтеграції України.
"Маємо рік на адаптацію українського законодавства до європейських стандартів. Після цього станемо частиною довгострокової угоди Roam like at home, тобто "За кордоном - як і вдома", - додав Шмигаль.
Насправді процес створення цього роумінгу розпочався майже 10 років тому. Діяли неквапливо: вивчали ринок мобільних операторів, готували нормативну базу, вираховували оптимальні тарифи та багато іншого. Планувалось, що Україна зможе приєднатись до Roaming like at home близько 2026 року. Однак, війна внесла свої корективи.
24 травня мобільний оператор lifecell повідомив про доступність 5G-зв'язку абонентам, які знаходяться у роумінгу. Єдина умова - гаджет повинен підтримувати цей стандарт.
Користуватись роумінгом нескладно. А якщо ви зразковий клієнт і вчасно поповнюєте рахунок, жодних труднощів не буде та ще й переплачувати не доведеться. Якщо ж ви таки забули це зробити, то без зв’язку з навколишнім світом все одно не залишитесь. Тоді буде активовану похвилинну тарифікацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.