Головна
Світ
11:22, 3 Червня
Информатор UA

Интро

Іспанська поштова компанія Correos випустила поштову марку Іспанія з Україною. Таким чином, країна висловила свою підтримку Україні. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресс-службу Correos. Україна живе у кошмарі з 24 лютого 2022 року, коли президент росії Володимир Путін оголосив про початок військового вторгнення. За цей час конфлікт забрав життя багатьох мирних жителів і зробив біженцями мільйони українців, які залишили свої будинки, залишивши минуле, а також багатьох своїх родичів, йдеться у повідомленні. Іспанія, як і більшість країн, з першого моменту продемонструвала свою солідарність з Україною. Сині та жовті кольори, які також присутні на поштовій марці, присвяченій Україні, заповнили балкони та вулиці країни на знак підтримки українців, які страждають від жорстоких наслідків війни. Вгорі зліва слова Іспанія з Україною разом із двома офіційними логотипами поштових операторів обох країн Поштова вартість марок 8,75 євро, продаються в упаковці по 5 штук. Нагадаємо, продала на аукціоні марку Російський корабель іди за 5 мільйонів гривень, гроші віддадуть на допомогу ЗСУ. Також Інформатор писав, що українську марку Російський корабель іди подарували принцу Чарльзу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Іспанії випустили поштову марку на знак підтримки України

Читать на русском
В Іспанії випустили поштову марку на знак підтримки України

Іспанія підтримує Україну

Іспанська поштова компанія Correos випустила поштову марку Іспанія з Україною. Таким чином, країна висловила свою підтримку Україні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресс-службу Correos.

«Україна живе у кошмарі з 24 лютого 2022 року, коли президент росії Володимир Путін оголосив про початок військового вторгнення. За цей час конфлікт забрав життя багатьох мирних жителів і зробив біженцями мільйони українців, які залишили свої будинки, залишивши минуле, а також багатьох своїх родичів», – йдеться у повідомленні.

Іспанія, як і більшість країн, з першого моменту продемонструвала свою солідарність з Україною.

Сині та жовті кольори, які також присутні на поштовій марці, присвяченій Україні, заповнили балкони та вулиці країни на знак підтримки українців, які страждають від жорстоких наслідків війни.

 

Вгорі зліва слова «Іспанія з Україною» разом із двома офіційними логотипами поштових операторів обох країн

Поштова вартість марок – 8,75 євро, продаються в упаковці по 5 штук.

Нагадаємо, «Укрпошта» продала на аукціоні марку «Російський корабель іди…» за 5 мільйонів гривень, гроші віддадуть на допомогу ЗСУ.

Також Інформатор писав, що українську марку «Російський корабель іди…» подарували принцу Чарльзу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.