“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Під час обходу українсько-словацького кордону службовий собака, спеціально навчений на пошук людини, виявив загиблого чоловіка. Тіло лежало у лісі принаймні кілька днів
Під час патрулювання українсько-словацького кордону у горах Закарпаття прикордонники знайшли тіло чоловіка. Відомо, що він був мешканцем Полтавської області. Загиблому було 29 років.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України. За інформацією ДПСУ, службовий собака виявив тіло у лісі, де він, ймовірно, перебував протягом декількох днів.
Прикордонники уточнили, що біля тіла був знайдений рюкзак із паспортом, особистими речами та грошима. Ідентифіковано загиблого як 29-річного мешканця Полтавщини. За попередніми даними, немає ознак насильства.
З огляду на цю подію, прикордонники застерігають, що гори є місцем підвищеної небезпеки, особливо для людей, які не володіють необхідними знаннями.
Вибір маршруту — це першочергове завдання, яке потребує оцінки рівня підготовки та можливостей учасників, а також урахування конкретних умов місцевості. Найважливіше — це безпечність маршруту.
Правильно підібране спорядження грає велику роль у гірських походах. Часто рятувальникам доводиться стикатися з туристами, які підходять до цього заняття занадто легковажно. Важливо, щоб спорядження було легким (не більше 5-8 кг) і правильно розташованим на спині.
Взуття є ключовим елементом особистого спорядження. Необхідно вибирати добре розношене взуття, оскільки це гарантує захист від натирань.
На похід треба взяти вітрозахисний костюм, вовняні речі, шапку, поліетиленову накидку від дощу та сірники. Варто також ознайомитися з прогнозом погоди та зв'язатися з місцевими гірськими пошуково-рятувальними службами перед вирушенням у гори.
Також обов'язково майте при собі компас і топографічні карти. Перед виходом на маршрут перевірте прогноз погоди. Ходіть тільки по туристичних стежках, уникайте небезпечних зустрічей з дикою твариною. Уникайте невідомих, забруднених або непрохідних місць.
Крім того, при погіршенні погоди спустіться вниз. Не ризикуйте без страховки на скелях і кам'яних брилах. Не влаштовуйте ночівлю на вершинах або в верхніх частинах гір, звідки важко спуститися в негоду.
Важливо. Запам'ятайте телефони гірських пошуково-рятувальних служб і використовуйте їх у разі потреби.
Нагадаємо, на Вінниччині 23 ухилянти тікали з України на зерновозі. Також повідомлялося, що на Одещині прикордонник, захищаючись, застрелив військового-дезертира.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.