У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
За словами Михайла Федорова, віртуальний помічник зможе зрозумілою мовою давати відповідь на будь-яке питання, що стосується держсервісів
Міністерство цифрової трансформації працює над віртуальним помічником "Надія", який може зʼявитися в "Дії". Команда міністерства вже спілкується з розробником чатбота ChatGPT - компанією OpenAI. Зокрема, щоб максимально автоматизувати й зробити зрозумілою мовою відповідь на будь-яке питання. Про це заявив Михайло Федоров на конференції "Надлюди" від Forbes.
"Наприклад, ви говорите: "Надія, знайди ЦНАП поруч зі мною, який знаходиться в такому-то районі, в такому-то місті, і скажи, які послуги можна отримати". І тобі людською мовою максимально персоналізовано дається відповідь, де можна знайти цей ЦНАП і так далі", - сказав Федоров.
Він також зауважив, що йдеться не лише про послуги порталу або застосунку "Дія", а взагалі про будь-яку відповідь на питання, яке стосується державних сервісів. Також, за словами Федорова, через "Надію" можна буде записати зворотний зв'язок уряду: голосове сповіщення про те, що треба змінити. Це поки що лише проєкт, і немає 100% гарантії, що він запрацює.
"Я поки не можу розповісти всю архітектуру, але, звичайно, ми не будемо використовувати персональні дані. Ми дизайнимо систему таким чином, щоб все було максимально безпечно, тому що це головний виклик. З точки зору технології, це буде максимально умовна локалізація", - додав міністр.
ChatGPT - чат зі штучним інтелектом від компанії OpenAI. Його завдання - відповідати на запитання користувачів і надавати інформацію на різні теми з використанням навичок мовної обробки. ChatGPT розробили на базі великої кількості текстів, що дозволяє ШІ розуміти значення слів та фраз, а також генерувати зміст за запитом користувача.
Нагадаємо, Ілон Маск хоче створити конкурента ChatGPT після того, як закликав призупинити досліди із ШІ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.