RU
Головна
Світ
11:18, 13 Жовтня
Информатор UA

Интро

В американському штаті Теннесі співробітник пошти застрелив двох своїх колег і наклав на себе руки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Associated Press. Стрілянина сталася в поштовому відділенні штату Теннессі. Інспекторка пошти США Сьюзан Лінк заявила, що там знайшли тіла трьох убитих співробітників. Один із загиблих був стрільцем. Убивши колег, він наклав на себе руки. Поруч із місцем злочину поліцейські заблокували вулицю жовтою стрічкою та евакуювали автомобіль, але невідомо, кому він належить. Поліція поки не розкрила ні особу стрільця, ні його можливі мотиви. На інцидент відреагував конгресмен із Мемфіса Стів Коен, член Демократичної партії США. "Сьогоднішня стрілянина у поштовому відділенні - ще один приклад того, чому я стурбований тим, що занадто багато зброї знаходиться у володінні людей, які не можуть стримати свій гнів", - заявив політик. Нагадаємо, в турецькому Ізмірі під час стрілянини постраждали 12 осіб, в тому числі 6 дітей. Крім того, чотири офіцери, які були свідками штурму Капітолію, покінчили життя самогубством. Також Інформатор писав, що в Кабулі таліби відкрили стрілянину на честь захоплення останньої провінції, загинули 17 людей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В американському штаті Теннесі співробітник пошти застрелив своїх колег і наклав на себе руки

Читать на русском
В американському штаті Теннесі співробітник пошти застрелив своїх колег і наклав на себе руки

Це вже третя гучна стрілянина за кілька тижнів у цьому штаті

В американському штаті Теннесі співробітник пошти застрелив двох своїх колег і наклав на себе руки.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Associated Press.

Стрілянина сталася в поштовому відділенні штату Теннессі. Інспекторка пошти США Сьюзан Лінк заявила, що там знайшли тіла трьох убитих співробітників. Один із загиблих був стрільцем. Убивши колег, він наклав на себе руки. Поруч із місцем злочину поліцейські заблокували вулицю жовтою стрічкою та евакуювали автомобіль, але невідомо, кому він належить.

Поліція поки не розкрила ні особу стрільця, ні його можливі мотиви. На інцидент відреагував конгресмен із Мемфіса Стів Коен, член Демократичної партії США.

"Сьогоднішня стрілянина у поштовому відділенні - ще один приклад того, чому я стурбований тим, що занадто багато зброї знаходиться у володінні людей, які не можуть стримати свій гнів", - заявив політик.

Нагадаємо, в турецькому Ізмірі під час стрілянини постраждали 12 осіб, в тому числі 6 дітей. Крім того, чотири офіцери, які були свідками штурму Капітолію, покінчили життя самогубством.

Також Інформатор писав, що в Кабулі таліби відкрили стрілянину на честь захоплення останньої провінції, загинули 17 людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.