Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росіяни взяли 15-річного хлопця у заручники, щоб змусити його матір, військовослужбовицю України, надати дані про дислокацію Сил оборони
Російському окупанту, який викрав дитину української військослужбовиці на Чернігівщині в березні минулого року, заочно повідомили про підозру. Встановлено, що загарбник утримував 15-річного хлопця, щоб змусити його матір надати дані про місця дислокації Сил оборони.
Про це 24 серпня повідомив Офіс генерального прокурора України.
За даними слідства, 19 березня 2022 року окупанти в одному з сіл Чернігівщини викрали 15-річного хлопця і утримували його до 22 березня. Дитина утримувалася в неналежних санітарних умовах у гаражних та підсобних приміщеннях, позбавлена можливості звʼязатися з рідними.
"Вони утримували його (...), щоб змусити його матір – військовослужбовця Збройних Сил України надати відомості про місця дислокації українських військових підрозділів. Військові рф здійснювали психологічний тиск на жінку. Вони систематично дзвонили їй та надсилали повідомлення з погрозами вчинити фізичне насильство стосовно дитини. Крім того, неповнолітнього примушували записувати голосові повідомлення, які далі відправлялись матері", - йдеться у повідомленні.
Військовослужбовцю рф, який приймав участь у цьому злочині, заочно повідомили про підозру за статтею про порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Досудове розслідування триває.
23 серпня ми повідомляли, що п'ятеро російських десантників, що були в числі окупантів в Бучі навесні минулого року, отримали підозру. Служба безпеки України вважає їх винними в розстрілі цивільної автівки, внаслідок чого загинув 33-річний киянин.
Також Інформатор писав, як прокуратура заочно повідомила про підозру "коменданту" окупаційних військ, який виконував свої обовʼязки під час окупації Херсона. Чоловік керував катуваннями та вбивствами цивільних в регіоні. Загалом, внаслідок дій цих осіб загинули щонайменше двоє людей, постраждали ще 12.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.