"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Справу розглядатимуть представники 32 держав
Міжнародний суд ООН заслухає позов України проти росії стосовно здійснення геноциду. Справу розглядатимуть з 18 по 27 вересня поточного року - тобто, вже менше ніж за місяць.
Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті судової інстанції. Повідомляється, що спочатку заслухають аргументи росії, а потім дадуть слово всім іншим.
Слухатимуть справу на базі Конвенції щодо запобігання злочину геноциду й покарання за нього. Виступатимуть представники 32 держав. Серед них, звичайно ж, буде й Україна.
В даному слуханні на нашому боці будуть наступні країни: Австралія, Німеччина, Австрія, Чехія, Словаччина, Бельгія, Хорватія, Естонія, Данія, Фінляндія, Люксембург, Ірландія, Болгарія, Швеція, Канада, Кіпр, Нідерланди, Франція, Іспанія, Італія, Греція, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Норвегія, Мальта, Нова Зеландія, Португалія, Польща, Румунія, Велика Британія та Словенія.
Нагадаємо, що Київ подав до Міжнародного суду заяву про порушення справи проти рф за фактами геноциду ще в 26 лютого 2022 року. В матеріалах, що їх надала Україна, йшлося про застосування та виконання Конвенції 1948 року.
В жовтні того ж року рф висунула свою заяв. Вона заперечує всі звинувачення, а також вважає український позов неприйнятним.
Більше того: в 2020 році росія внесла надважливі поправки до своєї конституції. Згідно з ними, москва більше не визнає рішення жодних міжнародних судових інстанцій важливішими за внутрішню систему правосуддя. Тож що б не вирішила міжнародна спільнота та Гаазький трибунал - росія банально не стане брати це до уваги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.