“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Воєнні злочинці армії рф обстріляли магазин у Зеленівці, загинула дитина, поранено двох дорослих
У середу, 17 травня, російські окупаційні війська обстріляли Зеленівку на Херсонщині. Снаряд влучив у магазин. Загинула дитина. Двоє дорослих отримали поранення.
Про це повідомив Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України.
За його інформацією, дитину приніс на руках батько. Але врятувати її не змогли. Трагедія трапилась у Зеленвці поблизу магазину. Ще двох людей поранено, їм надають допомогу.
Оновлено: Пізніше в Офісі генерального прокурора уточнили, що загиблий - хлопчик п'яти років. Двоє чоловіків, які отримали поранення - померли. Також, за уточненою інформацією, в Зеленівці поранено ще двох людей, дорослого та дитину.
За офіційною інформацією ювенальних прокурорів станом на ранок 16 травня, 481 дитина загинула та понад 974 отримали поранення різного ступеня тяжкості від 24 лютого 2022 року. Ці числа є значно більшими, адже офіційна статистика базується лише на доведених фактах. Варто врахувати, що 322 українські дитини вважаються зниклими безвісти.
Як повідомляв Інформатор, за останній місяць окупанти збільшили обстріли прикордонних областей. Йдеться про Харківську, Чернігівську та Сумську. Ворожа армія щодня стріляє по мирному населенню з різних видів озброєння та знищує цивільні об’єкти - садочки, лікарні, школи. Воєнний експерт Сергій Жданов зауважив, що осійські окупанти завдають ракетних ударів по Україні частіше вночі або в передранковий час. Він вважає, що ворог так робить, сподіваючись на втому українських спостерігачів.
Ми також писали, що 17 травня російська армія обстріляла лікарню в місті Берислав Херсонської області. Вони влучили в реанімаційне та центральне відділення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.