“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Також в Кабміні запропонували перелік підприємств, що не підлягають приватизаці
У середу, 12 серпня, уряд має намір розглянути законопроект про перелік з 188 компаній, заборонених до приватизації. Кабінет міністрів допускає приватизацію до 50% акцій «Нафтогазу», «Укрзалізниці» та «Укрпошти».
як повідомляє Інформатор,про це свідчить порядок денний засідання Кабміну, - передає "ЕП" .
Згідно з текстом законопроекту, вищезгадані компанії можуть підлягати приватизації до 50% акцій.
При цьому уряд пропонує зберегти за державою 100-процентну частку корпоративних прав в НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго», НЕК «Укренерго», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», Адміністрації морських портів України (АМПУ).
До переліку повністю заборонених до приватизації об'єктів також пропонується включити ДП «Оператор ринку» та ДП «Гарантований покупець», створені Кабміном у 2019 році для забезпечення роботи нового ринку електричної енергії.
Крім цього, пропонується включити до зазначеного переліку держпідприємства «Документ», «Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів», «Київська офсетна фабрика», КБ «Південне».
Серед культурних об'єктів пропонується заборонити приватизацію Національного цирку України, Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, Національного центру Олександра Довженка та ряду інших об'єктів, серед спортивних - НСК «Олімпійський», «Арена Львів» та інші.
Нагадаємо, раніше в Мінекономіки повідомили, що Економіка України за перше півріччя 2020 року скоротилася на 6,5% .