Універсальні ноутбуки Acer: особливості різних серій

Читать на русском

Лептопи тайванського бренду при практично ідентичних технічних параметрах коштують дешевше, ніж пристрої конкурентів

Читать на русском
Ноутбуки
Ноутбуки

Лептопи тайванського бренду при практично ідентичних технічних параметрах коштують дешевше, ніж пристрої конкурентів

Популярність серед користувачів — важлива складова успіху будь-якої компанії, зайнятої виробництвом лептопів. Щоб створювати ноутбуки, які будуть жаданими, кожен бренд, як правило, зосереджується на певній ніші. Наприклад, виробництві незвичайних моделей для творчих користувачів, пристроїв з особливими технологіями для бізнесу. Портативні ПК Acer приваблюють оптимальним поєднанням ціни та якості. 

Характеристики ноутбуків різних серій

Лептопи тайванського бренду при практично ідентичних технічних параметрах коштують дешевше ніж пристрої конкурентів. Це і підкуповує користувачів. Компанія пропонує великий вибір лептопів різних серій для будь-яких потреб. 

Aspire

Одна з найбільш популярних і доступних за ціною лінійок. Такі ноутбуки — оптимальне рішення для роботи і навчання. У цій серії велика кількість моделей, які сильно різняться за характеристиками (від найпростіших для невимогливих користувачів до потужних продуктивних пристроїв для геймерів).

Універсальні ноутбуки Acer: особливості різних серій 1

Extensa

Прості ноутбуки в пластиковому корпусі. Отримують строгий дизайн. Енергоефективний процесор у поєднанні з місткою батареєю дають змогу використовувати пристрій максимально довго без підзарядки. Акцент зроблено на практичність і тривалість роботи без доступу до фірмових фішок і технологій.

Swift

Ультрабуки в надійному алюмінієвому корпусі. Їхні головні особливості — якісна IPS-матриця і надшвидкий SSD. Деякі пристрої отримують також потужний процесор і відеокарту, що забезпечує високу якість графіки. 

ConceptD

Ці моделі орієнтовані на людей, пов'язаних із креативними ідеями та творчими процесами. Їхні привабливі характеристики: 

  • стильний дизайн;
  • міцний алюмінієвий корпус;
  • відмінна продуктивність;
  • екран із поліпшеною передачею кольору.

Не дивно, що такі пристрої вибирають дизайнери, блогери, архітектори.

Універсальні ноутбуки Acer: особливості різних серій 2

TravelMate

Недорогі бізнес-ноутбуки створюються для людей, яким доводиться багато і часто працювати поза офісом. При цьому рівень комфорту вони ставлять на перший план. За технічними характеристиками такі лептопи більше нагадують стандартні моделі, але вони отримують поліпшений захист і якісні камери для регулярного спілкування, проведення конференцій. 

Nitro і Predator

Потужні ноутбуки з яскравими IPS-екранами — пристрої з лінійки Nitro орієнтовані на потреби геймерів. За відносно невисокої ціни ці лептопи забезпечують ігровий процес на максимальних налаштуваннях графіки. Вони отримують не менше 8 ГБ ОЗП, відеокарту середньої потужності, червоне підсвічування клавіатури, а ще впізнаваний дизайн.

Моделі Predator також розраховані на геймерів, але можна сміливо стверджувати, що вони не вписуються в загальну концепцію Acer. Ці лептопи отримують інноваційні рішення, потужну апаратну частину, виняткові екрани з високою передачею кольору та частотою оновлення, а тому коштують завжди досить дорого.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.