“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У 2019 році під особистий автомобіль Буданова російський кілер заклав вибухівку, яка, на щастя, здетонувала передчасно
Під час одного із бойових завдань на Сході України начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов отримав важке поранення. Уламок міни потрапив під серце, проте попри серйозну травму, йому вдалося вийти через лінію фронту своїм ходом. Відомо більш ніж про 10 спроб замахів на нього.
Про це йдеться у статті журналу NV. Через страх і ненависть до Буданова росіяни вже більше десятка разів організовували замахи на його життя. Наприклад, у 2019 році під його особистий автомобіль кілер країни-агресорки заклав вибухівку, яка, на щастя, здетонувала передчасно.
Буданов розповідає про ті події так само виважено, як і про отримані під час спецоперацій на Донбасі поранення. Їх було три. Одне з них важке: після вибуху протипіхотної міни один з уламків потрапив під серце.
"Його не можна вийняти з тіла, небезпечно. У мене була пробита спина, шия. Виходив через лінію фронту своїм ходом, на адреналіні, десь 5 кілометрів, а потім упав знесилений. Поранення важке, але у принципі жити можна", — розповів Буданов.
Знаючи про неминучість повномасштабного вторгнення росіян, Буданов перевіз на Острів (головну будівлю ГУР МО України) свою дружину Маріанну. Коли 24 лютого 2022 року ворог розпочав напад, начальник воєнної розвідки України, як завжди, поводився вкрай врівноважено.
За словами командира Інтернаціонального легіону Вадима Попика, який у перші години великої війни перебував на Острові, Буданов тоді усіх заспокоював, намагався діяти чітко й розумно.
"На початку війни я думав: якщо ми витримаємо два тижні, то у росіян нічого не вийде", — зізнався Буданов.
Після того, як президент України Володимир Зеленський призначив розвідника №1 відповідальним за визволення полонених, Буданов твердо вирішив їхати на перший під час повномасштабного вторгнення обмін, але через збіг обставин не зміг, і його підмінила дружина.
"Якби росіяни дізналися, що на обмін приїхав керівник воєнної розвідки України чи його дружина, наслідки могли б бути непередбачуваними. Але все пройшло добре, і я видихнув. Потім обміни поставили на потік", - розповів заступник Буданова Дмитро Усов, який керував "обмінною" групою.
Буданову 37 років. Він обіймає посаду начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з 5 серпня 2020 року. Є генерал-майором та учасником бойових дій. У жовтні 2022 року увійшов до списку 25 найвпливовіших українських військових від НВ. Одружений.
Раніше ми писали, що начальник ГУР готував удари по Москві 24 лютого, але їх довелося скасувати. Крім того, Буданов брав участь у штурмі одного з населених пунктів на Харківщині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.