Укрзалізниця попереджує пасажирів, що їдуть до Угорщини, про можливі затримки потягів: в чому причина

Читать на русском

Угорська залізниця повідомила про ремонтні роботи на деяких участках залізничного полотна

Читать на русском
В Угорщині розпочали реконструкцію дільниці між Будапештом і Гедьєшаломом
Пасажири деяких поїздів можуть зіткнутися з затримками

Угорська залізниця повідомила про ремонтні роботи на деяких участках залізничного полотна

В Угорщині розпочали реконструкцію дільниці між Будапештом і Гедьєшаломом. Пасажири поїздів Київ — Відень та Чоп — Відень можуть зіткнутися з затримками через ремонтні роботи на угорській залізниці.

Як повідомляє пресслужба Укрзалізниці, ремонтні роботи триватимуть до початку грудня і будуть проводитися у кілька етапів. Перший етап триватиме з 18 вересня до 26 жовтня, тому можливі затримки поїзда №140/149 Захонь — Відень, яким курсують наші безпересадкові спальні вагони Київ — Відень та вагон Чоп — Відень.

"Угорська залізниця повідомляє про позапланові роботи з реконструкції залізничної інфраструктури на ділянці між Будапештом та Гедьєшаломом, кордон з Австрією", - йдеться в заяві.

Також повідомляється, що у напрямку до Відня затримка може скласти 10 хвилин, а з Відня - 30 хвилин. Реконструкції не вплинуть на поїзди, які курсують Мукачево — Будапешт, Чоп — Захонь. Якщо поїзди з Угорщини прибуватимуть із запізненням, то Укрзалізниця буде зменшувати час затримки, але існує ризик, що спальні вагони Київ — Відень дійдуть лише до станції Будапешт-Келеті, де треба буде пересісти на інтерсіті до Відня.

В Укрзалізниці продовжили поїзд до польського Хелму

Укрзалізниця вирішила продовжити курсування нового міжнародного поїзда до Польщі. Йдеться про поїзд 119/120, який прямує з Києва до Хелма. Перший такий потяг вирушив 3 вересня. Це стало додатковим зручним пересадковим сполученням між Києвом та Варшавою. Крім того, це ще одна можливість жителям Рівненської та Волинської області здійснити денну подорож до Польщі залізничним транспортом. Пересадка між поїздами у Хелмі відбувається на одній платформі. Тож, практично неможливо переплутати та заблукати. Навіть багаж пасажирів потрібно перенести рівно на ширину платформи.

З Києва поїзд відправляється о 6:28, з Рівного - об 11:27, з Ковеля - о 13:31. Прибуває до Хелма (Польща) поїзд о 17:27. Після цього відбувається пересадка на польський інтерсіті IC21100 до Варшави: він відправляється з Хелма о 18:12 та прибуває до польської столиці о 21:02. Зворотне відправлення з Хелма відбувається о 10:23. Пересадка з поїзда IC12100 Варшава Всходня 06:05 - Хелм 08:42. Прибуває до Києва поїзд о 22:45.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.