Поїзд з Києва до Хелму не буде скасований - Укрзалізниця оголосила розклад руху

Читать на русском

В Укрзалізниці оголосили про розклад руху поїзда до Польщі

Читать на русском
Укрзалізниця
В Укрзалізниці продовжили поїзд до польського Хелму

В Укрзалізниці оголосили про розклад руху поїзда до Польщі

Укрзалізниця вирішила продовжити курсування нового міжнародного поїзда до Польщі. Йдеться про поїзд 119/120, який прямує з Києва до Хелма. Стали відомо, який буде розклад руху.

Про це розповіли в пресслужбі Укрзалізниці. Перший такий потяг вирушив 3 вересня. Це стало додатковим зручним пересадковим сполученням між Києвом та Варшавою. Крім того, це ще одна можливість жителям Рівненської та Волинської області здійснити денну подорож до Польщі залізничним транспортом.

Пересадка між поїздами у Хелмі відбувається на одній платформі. Тож, практично неможливо переплутати та заблукати. Навіть багаж пасажирів потрібно перенести рівно на ширину платформи.

Який розклад руку? З Києва поїзд відправляється о 6:28, з Рівного - об 11:27, з Ковеля - о 13:31. Прибуває до Хелма (Польща) поїзд о 17:27. Після цього відбувається пересадка на польський інтерсіті IC21100 до Варшави: він відправляється з Хелма о 18:12 та прибуває до польської столиці о 21:02.

Зворотне відправлення з Хелма відбувається о 10:23. Пересадка з поїзда IC12100 Варшава Всходня 06:05 - Хелм 08:42. Прибуває до Києва поїзд о 22:45. 

Придбати квитки можна через застосунок Укрзалізниці.

Зміни в Укрзалізниці

В Укрзалізниці запропонували новий сервіс для пасажирів: тепер онлайн можна замовити спеціальні вагони для осіб з інвалідністю. Сервіс призначено для осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують. Заявку потрібно подати через онлайн сервіс УЗ принаймні за три доби до дати запланованої подорожі: відповідь повинна надійти приблизно за добу. Оплатити квитки потрібно в касі не пізніше ніж за годину до відправлення поїзда. 

Також в Укрзалізниці запровадили обмеження щодо продажу квитків на міжнародні рейси та змінили правила щодо повернення квитків. Тепер визначено чіткий перелік потягів, на які квитки можна купити лише онлайн. При цьому повернення квитків можливе лише через касу. Це стосується таких поїздів:

  • №67/68 Київ-Варшава;
  • №73/74 Харків-Перемишль;
  • №36/35 Одеса-Перемишль;
  • №32/31 Запоріжжя-Перемишль;
  • № 23/24 та №19/20 Київ-Хелм;
  • №351К/351Л Київ-Кишинів;
  • №53/54 та №89/90 Київ-Перемишль;
  • №93/94 Харків-Хелм;
  • №705/706, №715/716 Київ-Перемишль.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.