"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Це підвищить якість розмінування та збереже життя людей
В Україні створили дослідний зразок виробу для пропалювання металу (ВПМ) SF-1, зовнішньо схожого на олівець. Його можна застосовувати під час розмінування територій. Зараз працюють над технологією дистанційного використання ВПМ SF-1 за допомогою безпілотних літальних апаратів.
Про це повідомили у державному концерні "Укроборонпром". Зазначається, що це підвищить якість розмінування та збереже життя людей. Важливо, що пристрій безпечний у використанні.
"Підприємство-розробник олівця є оператором протимінної діяльності в Україні та отримало сертифікат, який дає право здійснювати розмінування та інші операції з вибухонебезпечними предметами на території нашої держави", - йдеться у повідомленні.
Також підприємство "Укроборонпрому" має власний Центр гуманітарного розмінування, в якому працюють фахівці високого класу. З 2010 року Центр акредитований в ООН як постачальник послуг з протимінної діяльності та є партнером UNMAS, відповідної служби Організації Об’єднаних Націй.
В Україні заміновано близько 30% усієї території держави. Ця площа співмірна з двома територіями Австрії. Зараз триває активне очищення деокупованих територій від вибухонебезпечних предметів. Розмінуванню підлягає понад 8 тисяч кілометрів квадратних. З них близько 7 тисяч кілометрів квадратних — територія Херсонської області та до 1,5 тисяч кілометрів квадратних — Миколаївська.
Як безпечно пересуватися деокупованою територією. Навіть після первинного очищення місцевості піротехнічними підрозділами ДСНС вкрай необхідно дотримуватися правил безпечної поведінки. Користуйтесь асфальтними і бетонними дорогами. Не підходьте до покинутих будівель, автівок, блокпостів. Не чіпайте зброї, техніки чи будь-яких підозрілих предметів. Не заходьте у ліси й лісосмуги, сади, на поля й городи. Відстежуйте небезпечні зони у мобільному застосунку "Розмінування України" - для користувачів Android та Apple. Інтерактивна мапа застосунку у режимі реального часу показує ймовірні та вже підтверджені загрози, відомі ДСНС. До обстеження та знешкодження саперами цих вибухонебезпечних предметів наближатися до місця їх розташування категорично заборонено. Якщо ви все ж потрапили у червону зону, застосунок одразу вас про це повідомить. Про небезпечні знахідки варто повідомляти ДСНС або поліції.
Нагадаємо, українців просять через чат-бот "єВорог" повідомляти про міни та снаряди. Крім того, у Херсонській області автомобіль наїхав на міну, постраждала родина з дитиною.
Також Інформатор писав, що український школяр розробив унікальний дрон для військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.