"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
В основі - зображення поверхні реактора АЕС
Українське креативне агентство Вanda розробило офіційний логотип Чорнобильської зони відчуження. Ідея в тому, що лого буде змінюватися з часом, який скорочується до моменту повного припинення життєдіяльності реактора.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на авторів ідеї у Facebook.
"У 2019 banda поїхала на екскурсію до Чорнобильської зони. Там ми побачили колишні міста майбутнього, які сьогодні руйнує час та поглинає природа. Це видовище справило на нас сильне враження, і ми захотіли, щоб якомога більше людей встигли побачити це вживу. Тому ми створили брендинг Зони відчуження", - пишуть креативщики в соцмережі.
За основу логотипу взяли форму поверхні реактора, на якому у 1986 році сталася аварія. Передбачається, що логотип буде змінюватися з кожним роком, як би "танути", аж до 2064 року. Цього року Чорнобильську електростанцію повністю виведуть з експлуатації. Наразі цей процес ще триває. ЧАЕС не працює вже 15 років.
"Так з'явився невічні логотип. Щороку він змінюється та поступово зникає. Поки одного разу не зникне назавжди", - повідомили в Вanda.
Вanda також створили новий сайт Чорнобильської зони.
Раніше Інформатор повідомляв, що із зони ЧАЕС намагалися вивезти 320 кг радіоактивних грибів та ягід .
Також повідомлялося, на ЧАЕС дозволили ввести в дію нове сховище ядерних відходів .