“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Звання зазвичай дістається країні, яка найбільше покращилася за попередні 12 місяців
Журнал "The Economist" обрав Україну країною року за героїзм народу та протистояння агресору. Там назвали свій вибір очевидним. Журналісти визначили чотири якості українців: героїзм, винахідливість, стійкість та натхнення.
Про це йдеться на сайті видання. Там зазначають, що відтоді, як вони почали називати країну року, починаючи з 2013 року, це завжди було важко. Перед остаточним вибором тривали довгі дискусії. Але цього року визначитися виявилося просто.
"Вибір очевидний. Це може бути лише Україна", – йдеться у статті.
Автори пишуть, що зазвичай країною року стає та, яка найбільше покращилася за попередні 12 місяців, тому Україна – незвичайний вибір. Оскільки життя українців суттєво погіршало після повномасштабного російського вторгнення.
"Багато людей загинуло. Міста зруйновано та спалено. Мільйони покинули свої будинки. Економіка України скоротилася приблизно на третину. Через російські атаки багато українців тремтять у темряві без електрики", – зазначається у статті.
На думку видання, цього року українці показали себе. Вони також виділили чотири якості українців, які виділяються:
"Так вона стала натхненням не лише для тих країн, де є хижі сусіди, такі як Тайвань, але й для пригноблених людей у всьому світі", — вважає The Economist.
Журнал наголосив, що українці показали, що брехню можна викрити, а терору – протистояти. Наша боротьба далека від завершення.
"Але їхній приклад у 2022 році був неперевершеним. Слава Україні", — наголошується у статті.
Статтю проілюстровано малюнком київського художника Сергія Майдукова. На ілюстрації зображено українського військового з переносним протитанковим комплексом, через який проходить промінь світла.
14 грудня Європарламенті в Страсбурзі вручили головну правозахисну нагороду Євросоюзу – премію імені Сахарова. Цього року премію присудили хороброму народу України, який встояв перед повномасштабним вторгненням росії у 2022 році. У номінації також перелічені мери міст України, політики, державні діячі та представники громадянського суспільства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.