Головна
Україна
17:41, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

У неділю, 18 вересня, переважатиме волога та хмарна погода. Вона охопить практично всю Україну – з південного заходу до нас прийде циклон Relli. Дощі місцями можуть бути сильними. За прогнозом синоптикині Наталки Діденко, у західних областях 18 вересня похолодання, очікується до +7+12 градусів тепла. У північних областях, на Житомирщині та Київщині – +13+15 градусів. У східних областях потепліє до +24+28 градусів. У південній частині на Одещині та Миколаївщині буде похолодання до +19+22 градусів. У неділю по всій Україні очікується сильний штормовий південний вітер. За даними Укргідрометцентру, вдень пориви вітру будуть досягати 15-20 м/с, вночі – 7-12 м/с. У Києві у неділю погода ускладниться – дощ, сильний штормовий вітер та похолодання до +13+15 градусів. Ну, й відповідно, будуть значні стрибки атмосферного тиску, стрімке падіння, бо ж очікується візит циклону. Попередження про підвищення рівнів води У зв'язку з очікуваними сильними опадами 18-19 вересня на річках басейнів Прута та Сірету очікуються підйоми рівнів води на 0,5-1,5 м. В місцях проходження сильних злив буде відбуватися формування значного схилового та місцевого стоку, в гірських районах існує загроза формування локальних селевих потоків. Укргідрометцентр оголосив 2 рівень небезпеки. Якою буде осінь  Згідно з прогнозами синоптиків, осінь цього року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температури. Температурний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді. Також Інформатор писав, якою буде зима в Україні. Крім того, Україну накрив циклон Пеггі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Україну накриє циклон Relli: якою буде погода

Читать на русском

В більшості регіонів України 18 вересня очікуються опади

Читать на русском
Україну накриє циклон Relli: якою буде погода

В більшості регіонів України 18 вересня очікуються опади

У неділю, 18 вересня, переважатиме волога та хмарна погода. Вона охопить практично всю Україну – з південного заходу до нас прийде циклон Relli. Дощі місцями можуть бути сильними.

За прогнозом синоптикині Наталки Діденко, у західних областях 18 вересня похолодання, очікується до +7+12 градусів тепла. У північних областях, на Житомирщині та Київщині – +13+15 градусів. У східних областях потепліє до +24+28 градусів. У південній частині на Одещині та Миколаївщині буде похолодання до +19+22 градусів.

У неділю по всій Україні очікується сильний штормовий південний вітер. За даними Укргідрометцентру, вдень пориви вітру будуть досягати 15-20 м/с, вночі – 7-12 м/с.

У Києві у неділю погода ускладниться – дощ, сильний штормовий вітер та похолодання до +13+15 градусів. Ну, й відповідно, будуть значні стрибки атмосферного тиску, стрімке падіння, бо ж очікується візит циклону.

Попередження про підвищення рівнів води

У зв'язку з очікуваними сильними опадами 18-19 вересня на річках басейнів Прута та Сірету очікуються підйоми рівнів води на 0,5-1,5 м. В місцях проходження сильних злив буде відбуватися формування значного схилового та місцевого стоку, в гірських районах існує загроза формування локальних селевих потоків. Укргідрометцентр оголосив 2 рівень небезпеки.

Якою буде осінь 

Згідно з прогнозами синоптиків, осінь цього року може бути дещо теплішою, ніж в останні десятиліття. Це пов'язано з тенденцією на підвищення температури не тільки в Україні, а й в цілому у світі. Так, 2022 рік у Європі розпочався з аномально високої температуриТемпературний рекорд цього року зафіксували також в Антарктиді.

Також Інформатор писав, якою буде зима в Україні. Крім того, Україну накрив циклон Пеггі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.