“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Гелікоптер екснардепа та акціонера банку АТ Банк "Фінанси та Кредит" Костянтина Жеваго тепер буде виконувати завдання на фронті в одній з бойових частин ЗСУ
За ініціативи Державного Бюро розслідування, заарештований у березні гелікоптер екснардепа і олігарха Костянтина Жеваго передали на потреби ЗСУ. Вертоліт скерували у бойову частину, де він допоможе наблизити перемогу України над росією. Його колишній господар тим часом переховується від слідства за кордоном.
Про те, що гвинтокрил Жеваго передали ЗСУ, повідомляє пресслужба ДБР. Тут зазначають, що, за рішенням військового командування країни, було здійснено примусове відчуження гелікоптера.
"Це повітряне судно належало підконтрольній колишньому депутату юридичній особі. Костянтин Жеваго використовував його в особистих цілях під час перебування на території України", - йдеться у повідомленні.
На початку серпня 2023 року Костянтин Жеваго, який виїхав з України, отримав про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень. Його майно заарештували.
Нагадаємо, наприкінці 2019 року Державне бюро розслідувань заочно повідомило Костянтину Жеваго про підозру в розтраті 113 млн доларів коштів його ж банку "Фінанси та кредит". За версією слідства, бізнесмен та інший керівник фінансової організації видав свідомо безнадійні кредити офшорній компанії протягом 2007-2014 років з метою заволодіння грошима.
Також 3 серпня НАБУ і САП повідомили йому про підозру щодо підкупу Голови та судей Верховного Суду України в обмін на рішення на його користь у господарській справі. Йжеться про махінації 20-річної давності. Слідчі вважають, що у 2002 році Жеваго придбав 40,19% акцій гірничо-збагачувального комбінату у чотирьох компаній.
Мільярдера, оголошеного у розшук, в Україні немає. Але він спокійно живе у ЄС. Відомо, що 27 грудня 2022 року поліція Франції затримала Жеваго на гірськолижному курорті Куршевель. Суд у Шамбері за поданням ДБР виніс рішення про екстрадиційний арешт Жеваго. Але 30 березня 2023 року суд у французькому місті Шамбері відхилив запит української сторони про екстрадицію Жеваго. За підсумками 2022 року Костянтин Жеваго посів 5 місце у рейтингу найбагатших українців за версією журналу Forbes зі статками у 1,4 млрд доларів. Порівняно з 2021 роком цей показник впав на 1 млрд доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.