“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Суд наклав арешт на частки Жеваго у 50,3% у трьох гірничо-збагачувальних комбінатах його групи Ferrexpo: Полтавському, Єристівському та Біланівському.
Український суд заарештував активи Костянтина Жеваго, власника банку «Фінанси та Кредит», у справі про відшкодування збитків банку на 46 млрд грн. Позов подав Фонд гарантування вкладів.
Закон України зобов'язує керівників та акціонерів неплатоспроможного банку надати інформацію про майно та активи на вимогу Фонду гарантування вкладів, що не було зроблено олігархом.
Арешт накладено на 50,3% частки Жеваго у трьох гірничо-збагачувальних комбінатах Ferrexpo, якими він опосередковано володіє, а саме: Полтавському, Єристівському та Біланівському.
Суд також заборонив іншим компаніям пов'язаним з Жеваго відчужувати ці активи. Крім того, Жеваго є підозрюваним у справі про розтрату понад 2,5 млрд грн ліквідованого банку.
У 2021 році статки Жеваго оцінювали у 2,4 млрд, а на кінець 2022 року - в 1,4 млрд доларів. Він був затриманий у гірськолижному курорті Куршевель у Франції й підданий екстрадиції до України.
Костянтин Жеваго заплатив заставу в розмірі одного мільйона євро і був звільнений з-під варти 10 січня. Зараз йому заборонено покидати материкову частину Франції, де він був заарештований.
Костянтина Жеваго підозрюють у злочинах, пов'язаних з розтратою та легалізацією 2,5 мільярда гривень банку «Фінанси та Кредит». За даними Державного бюро розслідувань, офшорна компанія між 2007 та 2014 роками отримувала кредити в іноземних банках, а «Фінанси та Кредит» поручився за неї перед іноземними банками, виділивши понад 113 мільйонів доларів. У 2015 році іноземні банки стягнули з фінустанови ці кошти, які були списані як застава, після того, як банк було оголошено неплатоспроможним.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що екснардепа і власника банку «Фінанси і Кредит» Жеваго заочно заарештували.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.