Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Суд наклав арешт на частки Жеваго у 50,3% у трьох гірничо-збагачувальних комбінатах його групи Ferrexpo: Полтавському, Єристівському та Біланівському.
Український суд заарештував активи Костянтина Жеваго, власника банку «Фінанси та Кредит», у справі про відшкодування збитків банку на 46 млрд грн. Позов подав Фонд гарантування вкладів.
Закон України зобов'язує керівників та акціонерів неплатоспроможного банку надати інформацію про майно та активи на вимогу Фонду гарантування вкладів, що не було зроблено олігархом.
Арешт накладено на 50,3% частки Жеваго у трьох гірничо-збагачувальних комбінатах Ferrexpo, якими він опосередковано володіє, а саме: Полтавському, Єристівському та Біланівському.
Суд також заборонив іншим компаніям пов'язаним з Жеваго відчужувати ці активи. Крім того, Жеваго є підозрюваним у справі про розтрату понад 2,5 млрд грн ліквідованого банку.
У 2021 році статки Жеваго оцінювали у 2,4 млрд, а на кінець 2022 року - в 1,4 млрд доларів. Він був затриманий у гірськолижному курорті Куршевель у Франції й підданий екстрадиції до України.
Костянтин Жеваго заплатив заставу в розмірі одного мільйона євро і був звільнений з-під варти 10 січня. Зараз йому заборонено покидати материкову частину Франції, де він був заарештований.
Костянтина Жеваго підозрюють у злочинах, пов'язаних з розтратою та легалізацією 2,5 мільярда гривень банку «Фінанси та Кредит». За даними Державного бюро розслідувань, офшорна компанія між 2007 та 2014 роками отримувала кредити в іноземних банках, а «Фінанси та Кредит» поручився за неї перед іноземними банками, виділивши понад 113 мільйонів доларів. У 2015 році іноземні банки стягнули з фінустанови ці кошти, які були списані як застава, після того, як банк було оголошено неплатоспроможним.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що екснардепа і власника банку «Фінанси і Кредит» Жеваго заочно заарештували.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.