“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вони пройшли спеціальний двотижневий курс від Королівських інженерних фахівців британської армії
Українські інженери пройшли курс із захисту критичної інфраструктури у надзвичайних ситуаціях у Великій Британії. Їх там навчали, як захищати вразливі об'єкти від атак російських безпілотників і ракет. Британці хочуть допомогти українцям пройти вдало осінньо-зимовий опалювальний період.
Про це повідомили у Міноборони Великої Британії. За словами міністра оборони Гранта Шаппса, менторами українських спеціалістів стали Королівські інженерні фахівці британської армії.
"Український народ продемонстрував непохитну стійкість перед обличчям цього незаконного вторгнення, і цей спеціалізований пакет навчання допоможе врятувати життя в холодні зимові місяці, коли доступ до надійної енергії є життєво важливим", — сказав він.
Найстрашніше, що в Україні робить путін - це пошкодження інфраструктури без якої українцям буде важко жити. Це несе велику загрозу для українців. Тому в Великобританії поставили за мету навчити фахівців з України, як правильно планувати захист своєї критично важливої інфраструктури від атак російської армії та як зрозуміти, які місця є найбільш вразливими у ній, а також де найкраще розташувати фізичні та повітряні захисні укріплення, щоб російська ракети чи дрон-камікадзе не знищили об'єкт.
Британія розробила двотижневий курс та провела його на прохання України. Раніше навчання було менш важким та розвинутим, коли уся увага була прикута на методах захисту за допомогою мішків з піском та укріплень.
Раніше повідомлялось, що міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс заявив про своє бажання направити до України військових з його країни. Він хотів аби британці навчали українців на місцях в самій Україні. Це могло б зробити швидшими темпи засвоєння потрібних практик та теорій, аніж витрачати цей час на тисячі кілометрів на шляху до Сполученого Королівства.
Також нещодавно стало відомо, що Велика Британія на засіданні Рамштайну повідомила про підписання контрактів на виробництво для України нових антидронових зенітних систем MSI-DS Terrahawk Paladin. Також будуть вироблені й машини для подолання мінних полів. Загалом було виділено 100 мільйонів фунтів на цей пакет допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.