У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Після успішної атаки порушений зв’язок між командним пунктом та підрозділами російської армії
Українські Сили спеціальних операцій здобули значну перемогу, вперше знищивши новітню російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ. Оператори 3-го полку ССО, діючи на одному з напрямків, виявили та вдало атакували ворожий засіб зв'язку, використовуючи нову зброю, що недавно надійшла на озброєння ССО. Цей успіх завдав серйозного удару по російським комунікаційним можливостям на полі бою.
Про це повідомили у Силах спеціальних операцій ЗС України. Зазначається, що ця станція Р-416ГМ – перша, що уражена українськими військовими за час війни. Після успішної атаки порушений зв’язок між командним пунктом та підрозділами армії терористів.
"Оператори 3-го полку ССО під час роботи на одному з операційних напрямків ідентифікували російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ. По ворожій цілі наші оператори завдали вогневого ураження однією з новітніх розробок, яка поступила на озброєння ССО. У результаті влучної роботи станцію Р-416ГМ уражено. Відтак порушено зв’язок між командним пунктом та підрозділами армії терористів", - йдеться в повідомленні.
Російська армія взяла комплекс Р-416ГМ на озброєння у 2018 році. Пересувна станція розроблена для підвищення ефективності роботи підрозділів радіорелейного зв'язку в польових умовах. Вона призначена, щоб підвищувати ефективність роботи підрозділів радіорелейного зв'язку в польових умовах.
Смуги її робочих частот – від 5,6 до 6,2 ГГц, від 7,9 до 8,4 ГГц. Потужність НВЧ-сигналу на виході передавача – від 20 до 30 дБм. Номінальне призначення проміжної частоти модемів – 70 МГц. Цей пересувний комплекс дозволяє істотно розсунути горизонт видимості об’єктів, підвищити ефективність роботи елементів командно-штабної роботи військових формувань. Російські війська зв'язку активно використовують в польових умовах цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ на базі КАМАЗу. Після усунення недоліків перших серійних зразків, станція пішла в масове виробництво. Російські підприємства здатні випускати до 50-70 таких машин на рік.
Нагадаємо, днями дрон ГУР атакував об'єкт "Воронеж М", що знаходиться в Орську (Оренбурзька область РФ). Це радіолокаційна станція дальнього виявлення цілей, яка входить в систему "ядерного щита" Росії. Це 1800 кілометрів від українського кордону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.