“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Конгресмени США внесли законопроєкт про навчання українських льотчиків-винищувачів та екіпажів на американських літаках
У США конгресмени подали законопроєкт про навчання українських пілотів на F-15 та F-16, ще до завершення дискусій про постачання цих літаків Україні. У випадку ухвалення документа, це вдвічі пришвидшить надання військової допомоги Україні.
Про це повідомила народна депутатка Галина Янченко, передає Інформатор.
Цей законопроєкт дозволить Сполученим Штатам почати навчання українських пілотів і технічного персоналу на літаках F-15, F-16, поки США продовжують розглядати можливість відправлення такого озброєння Україні.
"Загальний підхід американців до надання важкого озброєння полягає в тому, що спочатку вони проводять дискусії про те, який вид озброєння надавати Україні (така дискусія може тривати кілька місяців), і лише після ухвалення остаточного рішення переходять до навчальних програм для наших військових (що може тривати ще кілька місяців). Вони вважають, що немає сенсу витрачати кошти і час на навчання українців, якщо певний вид озброєння не буде постачатись. На практиці ж ця логіка призводить до того, що терміни постачання такого необхідного озброєння затягується вдвічі. А цінний час марнується, поки рашисти заливають Україну кров’ю", - зазначає Янченко.
Під час візиту в США українська сторона пояснила чому необхідно починати навчання не відкладаючи, скільки життів і людських домівок це може врятувати, якщо наші «привиди» отримають круті «пташки».
"І який переломний момент може статись при отриманні Україною переваги в небі при пришвидшенні надання нам літаків. Сьогодні я отримала лист від конгресмена Адама Кінзінгера, що разом з колегами з ветеранського міжфракційного об’єднання вони зареєстрували відповідний законопроєкт", - заявила Янченко.
Як пише військовий портал Defence Express, раніше американський пілот літака А-15 Дрю Армі, який працює з Повітряними силами ЗСУ з 2015 року, зауважував, що застарілі радянські літаки не дають українським пілотам розкрити свій потенціал і заважають "ефективно креативити" на полі бою.
Нагадаємо, Україна не отримає 30 танків Т-72, Німеччина та Словаччина за два місяці не змогли домовитись про поставку. Крім того, Австралія відправила в Україну першу партію бронетранспортерів.
Також Інформатор писав, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.