Головна
Світ
13:56, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Німеччина та Словаччина за два місяці так і не змогли домовитись про поставку танків типу Т-72 для України, яка мала відбутись за механізмом "кільцевого обміну". Про це повідомляєіз посиланням на військовий порталDefence Express. Причина провалу Коли Німеччина та Словаччина у травні почали перемовини про поставку танків для України, то умови виглядали так словаки віддають нам усі 30 танків типу Т-72М, що зараз є в строю їх армії, натомість Бундесвер передає їм аналогічно 30 танків Leopard 2. Німецька сторона помітила щоб виконати умови Словаччини, доведеться забрати в Бундесверу 10% усіх танків Leopard 2 в строю. Тому згодом уряд Німеччини заявив, що може дати лише 15 танків Leopard 2А4 замість 30 танків типу Т-72М. Словаччину такий формат обміну не влаштував. Тепер Словаччинашукає інші варіанти можливої поставки бронетехніки для Збройних сил України. Нагадаємо,Австралія відправила в Україну першу партію бронетранспортерів. Крім того,Канада надасть Україні запасні стволи до гаубиць М777. Такожписав, якоїзброї потребує Україна і скільки реально отримуєвід партнерів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Україна не отримає 30 танків Т-72: Німеччина та Словаччина за два місяці не змогли домовитись про поставку

Читать на русском
Україна не отримає 30 танків Т-72: Німеччина та Словаччина за два місяці не змогли домовитись про поставку

Словаччина розцінила, що 15 танків Leopard 2 замість 30 танків Т-72 – це нерівноцінний обмін

Німеччина та Словаччина за два місяці так і не змогли домовитись про поставку танків типу Т-72 для України, яка мала відбутись за механізмом "кільцевого обміну".

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на військовий портал Defence Express.

Причина провалу

Коли Німеччина та Словаччина у травні почали перемовини про поставку танків для України, то умови виглядали так – словаки віддають нам усі 30 танків типу Т-72М, що зараз є в строю їх армії, натомість Бундесвер передає їм аналогічно 30 танків Leopard 2. Німецька сторона помітила – щоб виконати умови Словаччини, доведеться забрати в Бундесверу 10% усіх танків Leopard 2 в строю. Тому згодом уряд Німеччини заявив, що може дати лише 15 танків Leopard 2А4 замість 30 танків типу Т-72М. Словаччину такий формат обміну не влаштував.

Тепер Словаччина шукає інші варіанти можливої поставки бронетехніки для Збройних сил України. 

Нагадаємо, Австралія відправила в Україну першу партію бронетранспортерів. Крім того, Канада надасть Україні запасні стволи до гаубиць М777. 

Також Інформатор писав, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.